Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Na zdrowie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Na zdrowie

Nie raz słyszymy, że nie wielkie ilości alkoholu dobrze wpływają na zdrowie i samopoczucie. Osobiście lubię od czasu do czasu sięgnąć po kieliszek dobrego alkoholu. Czy ktoś z was próbował Wild Turkey? Czytałem, że smak tego bourbona jest zupełnie inny przez leżakowanie w beczkach z amerykańskiego białego dębu i że ma dłuższy czas leżakowania. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się go spróbować!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Na zdrowie

Warto zobaczyć Co to są kannabinoidy . Według mnie warto je zacząć stosować, płynie z nich naprawdę wiele korzyści

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://presscontent.pl

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Trzeba o siebie dbać, tym bardziej teraz... Covid i mnóstwo innych wirusów - wszystko to daje do myślenia. Ja właśnie teraz muszę sobie pokupować różne środki przeciwko grypie etc. Lepiej być zabezpieczony, bo potem będzie problem gdy się zachoruje. A co mi szkodzi kupić spray do nosa , czy inne preparaty.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia