Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Czym najbardziej lubicie podróżować?

Najbardziej samolotem. Mimo wielu lotów wciąż nie mogę się przestać zachwycać widokiem chmur z bliska. A na krótszych trasach to tylko własna furka.

Gdy jestem już na miejscu i jeśli sprzyja pogoda to nic nie zastąpi roweru którym można zwiedzić najbardziej ukryte zakątki, ew. jeśli miejsce jest oddalone o kilkadziesiąt kilometrów, korzystam z lokalnej wypożyczalni samochodów.

krystek01
    Gość

W zeszłym roku byłem na wakacjach camperem, super sprawa

Ablah
    Gość

I always prefer to travel by car or bike, for the long jurney. If i am travelling with friends specially then i prefer train because a train journey with the friends is truely a different experience

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Zdecyfowanie pieszo!

autopasja
    Gość

Zdecydowanie samolot, później wynajem samochodu w lokalnej wypożyczalni.

Początkujący Avatar PenelopeVaughan
    Siła Reputacji
    0

Och, moje ulubione sposoby podróżowania to wędrówki, pociągi i samoloty. Myślę, że podczas wędrówki wszystko jest jasne, wielu w dzieciństwie studiowało pole, las, wzgórza, zawsze jest ekscytujące i czuje się jak przygoda. Pociąg to rodzaj podróży, w której można doskonale namalować obraz społeczeństwa kraju, w którym się znajdujesz. Samolot jest w porządku i szybki

Początkujący Avatar PenelopeVaughan
    Siła Reputacji
    0

Ze mnie to taki turystyczny ninja że w sumie każdy sposób podróżowania mi nie straszny Ale gdybym miał wybrać swój ulubiony sposób przemieszczania się, to mam dwa wybrane (dla mnie najlepsze) sposoby na podróż na wakacje czy tylko do znajomych - jest to rejs albo pociąg. Na rejsie co prawda byłem tylko 3 razy, ale zawsze wspominam go bardzo dobrze i chętnie bym jeszcze to powtórzył, jak się trafi okazja A pociągi to dlatego, bo jestem fanem tych maszyn, do tego lubię po prostu usiąść i czekać, aż mnie pojazd dowiezie do celu - jeżdżenie samemu autem nie daje mi tyle frajdy.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A może tak chcielibyście wymienić się swoim zdaniem również tutaj https://turystyka24.com.pl/forum/ ? Jest to bardzo fajne miejsce, gdzie można znaleźć dla siebie wiele porad na wszelkie tematy podróżnicze. Możecie tam o wszystko zapytać, lub też wypowiedzieć się na poszczególne wątki.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Głównie latamy za granicę. W Polsce również spędzamy czas, aczkolwiek mniej niż na wakacjach zagranicznych. W tym roku byliśmy w Grecji, jak rowniż w Alpach, wybralismy się na rafting z tym biurem:
    https://www.m-canoe.pl/rafting

Nasze wyjazdy sa bardziej aktywne, nie przepadamy za leżeniem na plaży.

W przyszłym roku również gdzieś się z nimi zabierzemy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia