Czym najbardziej lubicie podróżować? - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Czym najbardziej lubicie podróżować?

Wszystko zależy od długości trasy do przebycia, ale podrózuje przede wszystkim samochodem.

Eko torby z nadrukiem

Początkujący Avatar Barrel
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Najbardziej autem, choć podróż pociągiem lub samolotem jest równie ciekawa.

Początkujący Avatar amadeuszczarnecki
    Mieszka w
    Kielce
    Siła Reputacji
    0

Samochodem. Fajnie jest móc zatrzymywać się w ciekawych miejscach i nie być uzależnionym od innych.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja też najbardziej lubię samochodem, bo nie jestem w żaden sposób ograniczona ani bagażowo, ani czasowo , ale lubię też w miejscu docelowym wykupić sobie wycieczki zorganizowane autokarem z przewodnikiem. Zwłaszcza jeśli chodzi o wycieczki za granicę, gdzie nie znam języka ani zasad związanych z opłatami na autostradzie. Byłoby to dla mnie zbyt stresujące. Ostatnio będąc na feriach w Zakopanem wykupiliśmy wycieczkę jednodniową dookoła Tatr: https://ototatry.weebly.com/ Zwiedziłam Zamek Orawski, potem jaskinię Demianowskiej Wolności. Potem mieliśmy czas wolny w Liptowskim Mikułaszu i wróciliśmy do Zakopanego pod wieczór. Było super. Sama na pewno nie zorganizowałabym takiej wyprawy, poza tym od przewodnika dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy na temat historii tych miejsc.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dużo osób decyduje się teraz na podróż kamperem. Osobiście polecam też zabrać ze sobą odpowiednią garderobę. W poszukiwaniu świetnych wakacyjnych sukienek warto zajrzeć na stronę https://butiklalala.pl/sukienki-w-kwiaty. . Znajdziecie tam bardzo duży asortyment sukienek, które trafią w każdy gust a dodatkowym atutem jest ich niska cena.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na ogół samochodem przez niezależność, jak gdzieś poza Polskę to zazwyczaj lecimy do miejsca docelowego i tam wynajmujemy sobie jakiś*pojazd.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia