Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cool zagraniczne niezarejestrowane pre-paidy po wejsciu w zycie ustawy antyterrorystycznej

Czesc wszystkim
    Cenię sobie anonimowość. Zwłaszcza w dzisiejszym świecie, gdy kompetencje urzędników państwowych są coraz większe.
    Noszę się z zamiarem kupna niezarejestrowanego pre-paida z zagranicy - np. z Holandii czy Białorusi. zależy mi na jak najmniejszym koszcie takiego zestawu przy możliwie najdłuższej ważności karty. Poleci ktoś jakieś dobre rozwiązanie. Czesałem internet pod kątem tej informacji, ale nic nie znalazłem.
    Pizdrawiam serdecznie!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: zagraniczne niezarejestrowane pre-paidy po wejsciu w zycie ustawy antyterrorysty

Pozdrawiam* (na telefonie pisane)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odp: zagraniczne niezarejestrowane pre-paidy po wejsciu w zycie ustawy antyterrorysty

Białorusi? Tam to cię*dopiero zinwigilują. Holandia z kolei daleko, za to Czechy "po sąsiedzku" a rejestracji prepaidów brak. A skoro już o wprowadzaniu państwa policyjnego mowa, to jakim trzeba być idiotą, żeby uwierzyć że ktoś kto ma dostęp do broni maszynowej użyje karty zarejestrowanej na siebie? Przecież konta bankowe też są "rejestrowane" a przestępcy jakoś*sobie radzą, do przywożenia kart z zagranicy dojdą tzw "słupy".

ps skąd byś karty nie miał, jak będą chcieli to cię znajdą o ile nie wyjmiesz z telefonu baterii. Bo co jakiś czas łączy się z stacjami bazowymi, a wtedy można cię "zlokalizować" z dokładnością*do kilkuset metrów (co wystarczy żeby na podstawie zarejestrowanych kart o podobnej sile sygnału ustalić z której jesteś rodziny. A potem już tylko sprawdzić kto z niej nie zarejestrował karty). Z użyciem fałszywej stacji bazowej dużo dokładniej. Do tego dochodzi IMEI telefonu, też wysyłany do operatorów GSM czyli będą wiedzieć jakie jeszcze karty są w nim używane.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

hej odniose sie do Twojego P.S
    Mianowicie po sile sygnalu, to mi moga *wiesz co*. W zasadzie jedynym logiem, ktorym by dysponowaly organy w PL bylby IMEI telefonu sprowadzonego z tajwanu pozostawiony na BTSie. Smsy i ewentualne rozmowy (glownie o to mi chodzi) bylyby poza zasiegiem organow panstwowych. Abstrachujac juz od tego obowiazuje domniemanie niewinnosci. Tak sie sklada, ze prowadze firme i wiadomo, nie robie wszystkiego 100% legalnie, bo sie k..... nie da bez znacznych strat w budzecie firmy! czasem musze z kims porozmawiac o tym czy o tamtym. Wiadomo mozna pozostac anonimowym uzywajac np. serwera IRC, ktory nic nie loguje i szyfruje dane w algorytmie AES-Twofish 256 kb na kazdy algorytm i powiem szczeze ze postawilem sobie w pracy taki serwer i czasem uzywam zeby pogadac i poradzic sie kolegi, ktory jest prawnikiem i znam sie z nim od dziecka, a mieszka spory kawalek ode mnie i nie ma jak dojechac.. pogadac. Ale to jest sporo komplikacji, bo wygodniej jest zadzwonic. A ja wygodny jestem Jak macie jakies doswiadczenia w prepaidach zagranicznych to bede naprawde wdzieczny! Pozdrawiam serdecznie wszystkich, ktorzy w czlowieku widza czlowieka, ktory chce swoim dzieciom zapewnic godna przyszlosc i dobry start, a nie "przestepce podatkowego" i oszusta

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Szyfrowania stosowane w sieciach GSM zostały złamane już kilka lat temu, a do komunikacji polecam raczej TOR Messenger-a.

ps inna sprawa czy będą chcieli cię*szukać, przed zamachami w Paryżu szły jawne sms-y co i jak, ale służby "dokopały się" do nich za późno. Zwyczajnie za dużo tego mają żeby wszystko sprawdzić. Tak wiec póki się*jakoś*nie wychylisz (np powyższym postem) raczej nic ci nie grozi.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

dzieki za info o tych zabezpieczeniach GSM, poczytam sobie jak to dziala.
    A tak na marginesie chyba taka nas przyszlosc czeka ze kazdy bedzie rozmawial gdzies na sieciach TOR albo prywatnych serwerach zabezpieczonych przez siebie samego, i chyba internet coraz bardziej zacznie przechodzic do sieci TOR.. bo nagle sie okaze ze wszyscy jestesmy przestepcami z jakichs prawnych powodow i musimy sie ukrywac. A najbardziej przeraza mnie ze rolnicy i piekarze musza niszczyc nadwyzki jedzenia, bo gdy oddadza potrzebuhacym okazuje sie ze nie zaplacili podatku od tego i sa scigani z urzedu. To jest chore.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przestępcami? Optymista z ciebie bo ustawa o której piszemy przeszła już przez senat. Wiec jeśli prezydent postąpi jak zwykle czyli zgodnie z wolą Kaczyńskiego, to samo jego "znieważenie" zrobi z ciebie terrorystę. Swoją*drogą mam nadzieję że jeszcze tego nie zrobił, bo ja właśnie został bym terrorystą a DI został by (w całości lub fragmentach) zablokowany, celem zapobieżenie dalszym atakom na znanego z niezależności, powszechnie kochanego etc pana Prezydenta, który jest przecież całkowicie apolityczny co wynika z stosownym przepisów i nie podlega dyskusji.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia