Kilka słów na temat programu iSpringSuite:
1. Jest drogi,
2. Używałem głównie modułu timeline.
3. Jestem bardzo zawiedziony.

ad 1. oczywiście jak dla kogo. Od programu za taką cenę oczekiwałbym, że będzie służył do opracowywania dużych projektów i że będzie stabilny.
ad 2. moim zdaniem ten moduł (i tylko ten moduł przetestowałem dokładnie) to, co najwyżej, droga zabawka, albo ma służyć do niewielkich opracowań. Nad projektem pracowałem długo zbierając materiały. Kiedy zacząłem je umieszczać w programie, okazało się, że program - co jakiś czas - nie pozwala na zapis wykonanej pracy i po zresetowaniu komputera wiele godzin pracy poszło w wirtualny niebyt. Kilka miesięcy korespondowałem z firmą (a praca nie posuwała się naprzód), wydali w końcu nawet kilka poprawek, jednak program nadal jest niedopracowany. Ostrzegam przed poważnym wykorzystywaniem tego modułu. Obsługa, co prawda, jest miła, ale na zwrot pieniędzy nie ma co liczyć. Na moje uwagi, że nie jestem bezpłatnym testerem tego programu, otrzymałem odpowiedź, że "robię to przecież dla siebie".

Moje ustalenia:
  • plik do wielkości ok. 5MB najczęściej się otwiera i zapisuje.
  • plik o wielkości ok. 10 MB zawiesza komputer częściej i czasami zapisuje.
  • plik o wielkości pod 15 MB (w pracy są między innymi mapy i inne obrazy) najczęściej unieruchamia komputer i bardzo rzadko można go zapisać.

Jeśli chcą Państwo ten moduł wypróbować, proszę nie wpisywać danych bezpośrednio do komputera, ponieważ mogą je Państwo utracić. Lepiej zapisywać pliki poza tym programem i wstawiać tylko jako kopie. Najgorsze jest to, że czasu nikt nie zwróci, a dane trzeba opracowywać jeszcze raz. A przecież czas to życie.
Jeśli mają Państwo inne spostrzeżenia na temat tego programu, proszę o informacje. Może inne moduły działają doskonale?