Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

galerie przedmiotów w sklepie internetowym

Cześc, moje galerie musze mieć z możliwością wrzucenia na serwer firmy od galerii. Do tego jakaś jej edycja, na pewno podmienianie zdjęć już po utworzeniu galerii. Mam do tej pory całkiem dobry ale hosting jest koszmarny , zdjecia wgrywają się jak flaki, często w ogóle są crashe :/ kto korzysta z czegoś dobrego i poleci?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: galerie przedmiotów w sklepie internetowym

Ale do czego Ci te galerie, alegro sklep czy co? blog?

Początkujący Avatar qartus
    Mieszka w
    Pszów
    Siła Reputacji
    0

albo pakujesz ogromne pliki (zdjęcia produktów) i wolno idzie, albo masz hosting do niczego (jeśli pliki są optymalne) i dlatego wolno idzie... jesli są problemy z wrzuceniem dużych zdjęć, to klienci sklepu (o ile będzie na nim jakis ruch) tez będa mieli problemy z ładowaniem strony

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał qartus Zobacz post
    to klienci sklepu tez będa mieli problemy z ładowaniem strony
    Gównie ze względu na to własnie próbuję sytuację naprostować. A galerie do sklepu internetowego. Kiedyś miałem wprawdzie allegro, ale za dużo jest ludzi tzw. z przypadku, nie iwedzą co chcą, nie czytają opisów, później pretensje. WOlałem zrezygnować, w sklepie taki klient trafia się bardzo, bardzo żadko.

Mieszka w
    Pszów
    Siła Reputacji
    0

@up
    zatem jeśli masz klientów w sklepie i na nim zarabiasz, to zainwestuj w porządny hosting z dobrym supportem
    sprawdzałeś jak szybko sklep się wczytuje? polecam narzędzie googla PageSpeed Insights,
    jak sklep będzie się bardzo wolno wczytywał - na słabszych łączach może nawet wcale, to potracisz klientów
    robię nowoczesne sklepy internetowe, zapraszam: sklepinternetowy.top

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Galerie, jemu chodzi o galerie przedmiotów z hostingiem a nie ogólnie hosting. Weź zajrzyj na fotolister od esprzedaży, mam inne oprogramowanie od nich i support działa bardzo sprawnie w razie jakichkolwiek problemów, a te i tak zdarzają się naprawdę rzadko.

Mieszka w
    Pszów
    Siła Reputacji
    0

@up
    ok, w takim razie ja nie widzę sensu pakować zdjęć produktów do zew. galerii...
    prowadząć e-sklep, nie ma sensu linkować innych stron ze swojego sklepu, lepiej umieścić zdjęcia produktów na karcie produktu, przeciez każdy silnik sklepu oferuje taką funkcjonalność,
    a jak u siebie na serwerze nie ma miejsca, to przecież to nie kosztuje wiele... tym barddziej jeśli mówimy o sklepie, a nie stronie hobbystycznej, która nie zarabia....
    robię nowoczesne sklepy internetowe, zapraszam: sklepinternetowy.top

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia