paznokcie - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: paznokcie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: paznokcie

Ciekavo! Bardzo dobre.

Jeśli chodzi o paznokcie to ja mogę polecić odżywkę 6w1 rose z Eveline. Ma ładny kolor, taki delikatny róż, a do tego super działa na paznokcie. Wzmacnia je, regenruje - po prostu sprawia że są zdrowsze

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

No własnie opinie na temat tej odzywki sa w sieci bardzo skrajne.

Niektóre osoby piszą, ze odżywka bardzo wzmocniła ich paznokcie, ze obecnie wygladają o wiele lepiej.
    Jednak jest z drugiej strony sporo głosów na nie Które mówią, ze odzywka spowodowała u nich reakcje alergiczne.

Od siebie polecam zajrzeć sobie do sklepu internetowego Puderek. Obecnie w sklepie mają dobre promocje na lakiery hybrydowe oraz akcesoria: https://puderek.com.pl/175-pylki-do-paznokci Takie jak pyłki do paznokci.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Od dłuższego czasu poszukuje salonu kosmetycznego w którym moje paznokcie zostaną wykonane poprawnie. Polecam Wam pedicure Tychy , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę związaną z różnego rodzaju usługami związanymi zarówno z paznokciami jaki rzęsami. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie. Ich oferta jest atrakcyjna.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Moja kosmetyczka nakłada na poje paznokcie Polygel, który utrzymuje je w dobrej kondycji, sprawia, że są stają się grubsze, twardsze co pozwala mi na wzrost mojej naturalnej płytki. Jeśli miałabyś ochotę nałożyć taki żel sama zostawiam Ci artykuł ze wskazówkami jak prawidłowo wykonać taki zabieg https://www.otepienni.pl/jak-prawidl...lozyc-polygel/

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia