Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: paznokcie

Hybrid View

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

paznokcie

Dziewczyny co stosujecie na swoje paznokcie, aby się nie rozdwajały i były mocniejsze? Macie na to jakieś swoje sposoby?

Klaafyi
    Gość

Odp: paznokcie

Warto moczyć paznokcie co jakiś czas w olejku arganowym, a także w soku cytrynowym z oliwą.

Uczestnik Forum Avatar MilkyStar
    Siła Reputacji
    0

Pierwsza rzecz to ich nie obciążać niepotrzebnie hybrydami czy nie daj Boże tipsami. Jak wiadomo, Polak mądry po szkodzie, więc sama te błędy popełniałam Przy najgorszym stanie korzystałam z podkładu jako odżywki, bardzo ładnie odbudował paznokcie i je wzmocnił. Teraz i tak staram się traktować je delikatnie, a nawet jak maluje sama, to kładę podkład. Paznokcie to niby drobiazg, ale jednak kobieta z zadbanymi dłoniami od razu inaczej się prezentuje
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-04-17 o 00:17 Powód: wycięta reklama

karina
    Gość

też mam okropny problem z paznokciami, jak tylko trochę podrosną to zaraz któryś mi się złamie, już od jakikoś czasu stosuje odżywkę do paznokci ale skutki są marne, fakt że są mniej łamliwe ale plamki nadal się pojawiają

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Ja robię hybrydy od 3 lat i szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby były w gorszej kondycji niż wcześniej.

Uczestnik Forum Avatar MilkyStar
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał aszczerbik Zobacz post
    Ja robię hybrydy od 3 lat i szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby były w gorszej kondycji niż wcześniej.
    Pewno zależy też od osoby, ale chyba niewiele jest szczęściar mających tak naturalnie silne pazury

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał MilkyStar Zobacz post
    Pewno zależy też od osoby, ale chyba niewiele jest szczęściar mających tak naturalnie silne pazury
    Dokładnie, wszystko zależy od dobrej kosmetyczki Moja koleżanka poszła kiedyś do niesprawdzonej osoby, która tak jej zdarła płytkę, że miała wrażenie jakby paliły się jej palce..

kurkuma
    Gość

To wiele zależy od tego, jak hybryda jest ściągana i nakładana. Co do odżywiania - olej rycynowy na noc.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia