Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Petersburg

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Petersburg

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zobaczeniem Petersburga. Trochę poczytałem i mam już jakiś obraz miasta. Chyba chciałbym tam pojechać jak będzie sezon na "Białe noce". Od razu uprzedzę pytanie niektórych - tak wiem że był ostatnio zamach, jestem świadomy zagrożenia. Tylko to jakoś nie zmieniło moich planów. Byłem w Paryżu po zamachach i nic się nie stało. W takim przypadku służby są w najwyższej gotowości i jest bezpiecznie. Z drugiej strony do białych nocy jeszcze trochę czasu. Z Warszawy łatwo się tam dostać? Może ktoś wycieczki organizuje w fajnej cenie??

Odp: Petersburg

też poszukuje takiej wycieczki. Mam już jedną na oku która daje możliwość zobaczenia Ermitrażu. Obecnie Ermitaż to jedno z największych muzeów sztuki i malarstwa w Europie. Ciekawi mnie też Sobór św. Izaaka, największa prawosławna świątynia w Sankt Petersburgu oraz druga co do wielkości w Rosji

Też myślałam nad wycieczkę do Petersburga.Znajomi byli i największe wrażenie zrobiły na nich białe noce.Najdłuższy dzień wtedy trwa prawie20 godz. i chyba wszyscy mieszkańcy i turyści spędzają ten czas poza domem,wtedy odbywa się parada statków na Newie Na zdjęciach wyglądało to zjawiskowo,więc też zaczynam rozglądać się za jakiąś wycieczką

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na razie trafiłem na ofertę pewnego biura podróży. Wycieczkę do Petersburga mają, nawet kilka terminów. Tylko jak widzę sporo już wykupionych. Z tego wynika, że popularność jest duża (jak gdzieś czytałem, to w tym okresie w Petersburgu jest bardzo dużo turystów). Jak widzę to sami załatwiają wizę rosyjską. To raczej plus. Ciekawe ile się załatwia taką wizę.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 15-04-17 o 22:46 Powód: nieoznaczona i nieopłacona reklama

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia