Jakie schody do domu wybrać - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jakie schody do domu wybrać

Szukam jakiś inspiracji do aranżacji schodów w moim domu. Liczę na Waszą pomoc w tym temacie.

VIN za darmo

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

mam w domu kręcone schody i o ile domownicy już się przyzwyczaili do chodzenia po nich (nawet pies ) tak goście zawsze są przerażeni kiedy je widzą, szczególnie kiedy przychodzą z dziećmi. Choćby z tego względu, gdybym miała możliwość i więcej miejsca zrobiłabym standardowe proste schody i już nie drewniane a z ładnego kamienia.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał baranek Zobacz post
    mam w domu kręcone schody i o ile domownicy już się przyzwyczaili do chodzenia po nich (nawet pies ) tak goście zawsze są przerażeni kiedy je widzą, szczególnie kiedy przychodzą z dziećmi. Choćby z tego względu, gdybym miała możliwość i więcej miejsca zrobiłabym standardowe proste schody i już nie drewniane a z ładnego kamienia.
    A ja właśnie uwielbiam drewno, jakoś tak cieplej się wydaje w domu (nie chodzi o temperaturę oczywiście). I tutaj właśnie sedno problemu, każdemu co innego się*podoba, polecam poszukać inspiracji na Pinterest czy innymi podobnym portalu, decydować się jednak już wyłącznie o własne upodobania.

Ja polecam tylko i wyłącznie z prawdziwego drewna od stolarza natomiast trzeba się wykosztować my płaciliśmy prawie 10 tys.

Dieta i spacer

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pawel0s Zobacz post
    Ja polecam tylko i wyłącznie z prawdziwego drewna od stolarza natomiast trzeba się wykosztować my płaciliśmy prawie 10 tys.
    Faktycznie schody jako całościowo drewniana konstrukcja do tanich nie należą. Trzeba też liczyć się z tym, że takie schody potrzebują dość sporo miejsca i raczej nie zmieszczą się w niewielkich pomieszczeniach. Drewno fajnie wygląda i nie trzeba z niego całkowicie rezygnować. Można iść na kompromis i zorganizować sobie schody modułowe. Tam drewniane są tylko stopnie, konstrukcja jest metalowa - tego typu schody różnych producentów są bardzo podobne do siebie. Tu https://atriumshop.eu można zobaczyć jak przykładowo się prezentują. Wybór jest spory i w większości marketów budowlanych można sobie pooglądać takie schody. Cenowo też nie jest jakoś zabójczo bo podstawowe modele można dostać w granicach 2000 zł więc są o wiele tańsze niż typowe schody drewniane. Ale jeśli chodzi o cenę to oczywiście dużo zależy od wymiarów, rodzajów drewna itp. No i oczywiście dom domowi nie jest równy. Jak ktoś ma jakąś posiadłość z pałacem, to nie będzie sobie zawracać głowy jakimiś schodami modułowymi tylko zleci zaprojektowanie ich indywidualnie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia