Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    albinafir
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Powiększanie biustu - "za" i "przeciw".

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie myśl o powiększeniu piersi. Nie wiem jednak czy jest to bezpieczne i czy nie zostanę oszpecona blizną? Macie doświadczenie w tym temacie? Może któraś z Was jest po takiej operacji? Czy to bardzo boli? Jakie są Wasze "za" a jakie "przeciw" takiej operacji.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Powiększanie biustu - "za" i "przeciw".

ja jako facet nie uznaję polepszania natury. z resztą są na ten temat artykuły w necie - wniosek faceci lubią brak makijażu, itp

zdecydowałaś się ostatecznie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli kobieta chce to czemu nie. Jeszcze nie było faceta, który narzekałby, że biust jego kobiety jest sztuczny.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja się nie wypowiadam za innych, mówię o sobie, pozdrawiam

czemik
    Gość

U niektórych osób powiększony biust wygląda naprawdę dobrze. Oczywiście są i takie osoby, które przesadzają z wielkością, ale to już jest ich sprawa.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja preferuję naturę... z taką operacją wiąże się cierpienie... nie jestem przekonana do tego czy warto...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja powiększałam biust i jestem zadowolona z efektu. Przede wszystkim biust miałam po 3 ciążach, był już nie taki, jak przed wykarmieniem trójki dzieci, więc chciałam, żeby wrócił do poprzedniej postaci . Był to tak zwany lipotranfer, czyli moja własną tkankę tłuszczową pobrano z innych części ciała i właśnie nią powiększono mój biust. Wszystkim zajął się bardzo dobry chirurg, dr Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu. Oczywiście wszystko się udało, ładnie zagoiło, no i mój nowy biust wygląda świetnie, praktycznie identycznie, jak kiedyś.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Powiększałam biust i nie mam nic przeciwko. Pamiętajcie, że to tylko i wyłącznie nasza decyzja, jeżeli ktoś wam wpiera, ze macie zrobić operację, to się go nie słuchajcie, to ma wyjść od was, nie ulegajcie naciskom . Ja sama zdecydowałam się na operację, bo jak schudłam, to mój biust całkowicie zniknął i stał się niezauważalny. Chciałam powrócić do tego, co było wcześniej (przytycie nie działa). Moje piersi operował chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. On wykonał kawał dobrej roboty, bo wcześniej pomógł mi dobrać rozmiar, ustaliliśmy jak mają wyglądać, itp. Spisał się świetnie, jest jak najbardziej rzetelny.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Powiększony biust to z pewnością lepsze samopoczucie samej kobiety, lepsza pewność siebie ale i również mniej kompleksów. Kwestia bólu po samej operacji, który podobno bywa nieznośny. Istnieją również suplementy, które mają za zadanie powiększyć biust np. Ovashape.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Na pewno jest to poważniejszy zabieg niż botoks czy kwas hialuronowy oraz moze miec efekty niepożądane. I każda kobieta powinna wziąć to pod uwage. Z drugiej strony wiele kobiet ma kompleksy, które zabijają w nich pewność siebie.I w tkaiej sytuacji poddanie się zabiegowi nie jest niczym zlym.

Polecam jednak wybrać dobrego doświadczonego chirurga:
    https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/

Od siebie polecam panią doktor Raczkowską.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia