Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak zarobić na stronie internetowej?

No właśnie - u mnie to było jak dotąd Adsense, ale wyniki są o wiele gorsze niż kiedyś.
    Na czym najlepiej wychodzicie? Zasiedziałem się w tych adsensach, ale chcę potestować inne rozwiązania.
    Co polecacie? Turystyka, bankowość, biznes i prawo - te tematy mnie interesują.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jak zarobić na stronie internetowej?

Nie ma w tych tematach wielkich tajemic. Teraz dobrze się wychodzi na publikowaniu artów sponsorowanych + programy typowo pod leady. Niczego wielkiego ci nie odkryję. Zakładasz konto na zanoxie, tzn. Awin i testujesz sobie programy. Pod te branże też coś znajdziesz. Wiadomo, że zarabianie na stronie wymaga sensownego ruchu - dopiero wtedy można się w to bawić. A jeśli chodzi o sprzedawanie artów sponsorowanych, to wystarczą dobre parametry pod SEO.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Coś jeszcze? Chcę potestować chociaż kilka systemów, żeby mieć jakiś sensowny ogląd na to wszystko. Z zanoxem na bank miałem do czynienia, chyba kiedyś mieli program ebay, co nie? Nazwy Awin nie znałem. Odpalę kilka programów na jakiś czas i zobaczymy czy będą z tego jakieś zyski. Jaki masz dziecinny ruch i w jakiej branży?

Może jakieś pop-adsy, chociaż to może Ci uszczuplić grono czytelników. Warto wypróbować i poobserwować w narzędziach Google czy ruch nie zmalał.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia