Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Jeźeli ktoś NAPRAWDĘ ma problem z nadmierną potliwością i chce się pozbyć potu POD PACHAMI, na STOPACH czy RĘKACH, polecam przetestowany przeze mnie pod pachami - ETIAXIL. Moźna chyba w aptekach kupić ten preparat w kulce (w kremie do stłp i rąk).

Nakłada się cienką warstwę na noc, max 2 razy w tygodniu (po dokładnym umyciu i wysuszeniu pach - niestety trochę piecze i moze utrudnic zasypianie). U mnie wystarczylo nalozyc raz i mialem spokoj na 3 tygodnie ... i po tym - ZERO POTU pod pachą, doslownie nic w kazdych warunkach.

To środek ktory blokuje pracę gruczołłw potowych, stosowany w mniejszych ilosciach (rzadziej), skutecznie reguluje ilość wydzielania potu.

Jeźeli macie taką pracę, ktłra wymaga od Was eleganckiego stroju, oficjalnych wizyt wymagających bliskiego kontaktu, np. z kontrahentami lub teź jeźeli jesteście uczniami czy studentami i nie chcecie utrudniać kolegom nauki..., przy czym macie problem z nadmierną potliwością, ten środek to po prostu ulga.

Bardzo polecam stosowanie, ...oczywiscie zgodnie z ulotką lub wskazaniami lekarza. Ja zalecam uzywać tego z głową i w naprawdę niezbędnych sytuacjach.... mnie na bardzo stresujący egzamin - obronę pracy - wystarczyla Nivea Dry
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tańszą wersją tego o czym pisze Piotrek jest polecany przeze mnie Antidral. Kosztuje około 12 zł chyba, jest preparatem w kulce i teź stosuje się go co drugi dzień albo rzadziej, najlepiej na noc.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kiedys uzywalem Old Spice... hiih ale niestety konkurencja wykosila go z rynku.. Niezawodna jest Nibea (chyba sie powtarzam) no i kulka lub spray "dla pradziwego mezczyzny" lodowego Mexx. Do stop.. polecam odswiezacze w spray z talkiem (czesto podrozuje- wyprobowane!)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Rexona nie zmieniaj mowie ci to jako kobieta

Ostatnio wypróbowałam ANTIPERSP R z laboratorium DERMEDIC, jak na razie działa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja tam nie narzekam na Rexone. Niczego nie brudzi, tylko podkoszulki trochę twardnieją po całym dniu

Ostatnio zachciało mi się eksperymentu z Gillete Gel, ale szczerze - to jedna wielka tragedia - mimo napisu 24h nie trzyma nawet 15 minut, nie pachnie i tak naprawdę nic nie daje...

Swoją drogą wymieniacie jakieś dziwne nazwy w tym wątku - skupiamy się na dezodorantach (antyperspirant), czy to już jakieś zaawansowane środki redukujące pocenie? Co dwa dni? Jak to niby działa? :?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

skuteczne (ale dopiero po jakimś czasie stosowania) są takie minerały, które moczy się i smaruje pod pachami. Początkowo, po przejściu z tradycyjnego antyperspirantu w sztyfcie wydaje się, że nie działa, ale po ok 1-2 tyg. naprawdę widać różnicę. No i przede wszystkim - nie zatyka

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jak dla mniej najlepszy jest dezodorant Vichy, wcześniej testowałam przeróżne i ten jest naprawdę najlepszy jestem mu już wierna od lat

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

a może lepiej skorzystać z blokera? np z ziaji albo inny dostępny w aptece?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Dezodorant Antyperspiracyjny - ktory najlepszy ?

Polecam Vichy antyperspirant 48h, z zieloną nakrętką, dostępny jedynie w aptekach, jednak warto go mieć!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)