Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

wysyłka towaru

witam witam chciałem się zorientować w kwestii tego jak przesyłacie towar ze sklepu. wiem, że rodzai wysyłek powinno być kilka do wyboru dla kupującego ale jakie polecacie wziąć szczególnie pod uwagę? I dlaczego, każda opinia jest dla mnie ważna. Mam też plan sprzedaży dużych towarów, ponadgabarytowych jeśli chodzi o przesyłanie ich. To chyba też trzeba brać pod uwage.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: wysyłka towaru

Panie a towar jaki? Jak chcesz cegły wysyłać to Ci poczty polskiej nie polecę przecież hahaha

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

poczty polskiej to nikomu niezależnie od wszystkiego lepiej nie polecać. kurier, paczkomaty i wystarczy. kurierem każdy ponadgabaryt da się rozważyć, dogadać czy coś. natomiast jeśli chodzi o paczkomat to oni mają chyba ze trzy rodzaje, dostarczenie dużej przesyłki kurierem, paczkomat do odbioru kiedy się chce tam chyba jest ok dwóch dni i listy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

towar części wymienne do agd w 99%. tylko pojedyncze sztuki to będzie ponadgabaryt. @corner kurier jakiś i drugi inpostu?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jak ci pasuje mieć kilku to przecież nikt cię nie ograniczy możesz mieć i kilku. jedyny problem to jak się wiążesz z kurierem to trzeba umowę podpisac i możesz mieć problem z wywiązaniem się z nich

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

alternatywą jest skorzystanie z brokera kurierskiego, z nimi nie trzeba podpisywac umowy. rejestrujesz się tylko, uzupełniasz konto żeby miec z czego opłacić paczkę którą sobie wybierzesz i tyle. wtedy kurier przychodzi, odbiera, bez limitów paczek.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

O to bardzo fajnie brzmi. A jeszcze jakbyś mógł jakiegoś przykładowego, albo ktokolwiek. żebym wiedział i nie pomylił o co ci chodzi, zawsze to jakieś porównanie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jasne. moim faworytem od ponad roku jest www.sendego.pl z których usług sam korzystam. nie dość, że prosta obsługa to dwie inne rzeczy były dla mnie najistotniejsze - oczywiście pieniążki to jedna. można się oszukiwac ale prawda jest taka, że każdemu zależy na oszczędności. po drugie to to, że bardzo łatwo jest podpiąć sendego pod swoje oprogramowanie do prowadzenia sklepu. bardzo pomocna obsługa techniczna.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia