Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

broker kurierski

witam, rozkręciłem biznes internetowy i coś mnie zaczynają za dużo paczki wynosić. zauważyłem, że jest coś takiego jak broker kurierski - pośrednik mający w ofercie dwóch lub więcej kurierów, pewnie mają jakieś bonusy z tego tytułu i dzięki temu można płacić mniej za wysyłkę. może ktoś mi powie jak wygląda rzeczywistość w korzystaniu z takich rozwiązań?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: broker kurierski

Jasne powiem Ci na moim przykładzie. Od około półotrej roku korzystam z oferty brokera esprzedaży czyli sendego i wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Może to szczęście, może zasługa przykładania się do pracy bo dokładnie pakuję każdy towar ale nie miałem żadnych problemów z reklamacjami produktu z powodu zbicia czy zniszczenia paczki w drodze do klienta. Opłaty nie są wygórowane, na pewno tańsze niż brałoby się taką usługę od kuriera bezpośrednio.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

a w momencie kiedy ktoś ma do wysylki paczki dłużycowe to wchodzi w grę wysłanie ich poprzez tego brokera?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

a to nawet ja wiem, że obostrzenia nie są nadawane przez brokera - on jest tylko pośrednikiem, dzięki któremu nie musisz podpisywac umów i deklaracji paczek z kurierem. to kurier narzuca ci jakie wymiary paczki przyjmuje to sobie u każdego sprawdzisz jak chcesz. ps. sendego jakimi kurierami dysponuje?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Inpostem - i kurier i paczkomaty co najważniejsze oraz DHL. Z tego drugiego dość rzadko korzystam bo klienci jednak stawiają na odbiór w paczkomatach.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

popatrzyłem już na szczegóły na ich stronie i widze też że to do paczkomatów można samemu donieść tylko wystarczy mieć list przewozowy z sendego wydrukowany. muszę się dokładniej przyjrzeć bo póki co same superlatywy!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia