Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Hybrid View

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

prezentacja produktu w sklepie

Cześć, prowadzę sklep internetowy od niedługiego czasu. Poprosiłem kilka osób o informację na temat tego co może być problemem w tym moim sklepie no bo jednak kulawo mi idzie, choć szału się nie spodziewałem to jednak nie aż takiej padaczki. Okazało się że nie podobają się zdjęcia. Nie tyle, że są źle wykonane ale źle na stronie poukładane. Myślałem, że grunt to jasno je pokazać a nie bawić się w jakieś układanki ze zdjęć, nie bardzo mam też do tego rękę ale chyba nie ma wyjścia tylko się tym zająć. Moje pytanie do was brzmi: jak? Jak zaprezentować produkt tak, żeby się nie czepiali że źle? hehe

AnnaLis
    Gość

Odp: prezentacja produktu w sklepie

wątpię aby zdjęcia miały aż taki wpływ na sprzedaż

Siła Reputacji
    0

Może tutaj znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci ogarnąć temat:

http://rafalsliwiok.pl/optymalizacja...u-i-produktow/

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Żagań
    Siła Reputacji
    0

Użyj jakiegoś gotowego cmsa, tam szablony będą zrobione tak jak należy, albo zatrudnij kogoś kto się na tym zna, koszt takiego prostego sklepu to może ze 300zł.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

nie chodzi o to, że masz to zrobić tak żeby się nie czepiali tylko tak żeby ludizom szczęki poopadały ze słowami na ustach muszę to mieć. jasne, że jeśli czegoś jest w bród to grasz ceną a nie zdjęciami ale jak ktoś ma pięć rzeczy w jednej cenie do wyboru to kupi tam gdzie lepiej coś będzie zaprezentowane. wybieraj miejsce w którym galerie będziesz miał z dobrym hostingiem, inaczej będzie ci się wszystko wolno wgrywało albo zdjęcia będą usuwane jak nawet nie zauważysz bo pozycji zazwyczaj jest sporo i klienci będą odchodzić do konkurencji.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

No właśnie ja od kilku miesięcy używam www.fotolister.pl i sprawdza się w tym dobrze. Nawet niedawno patrzyłem czy coś nowego znajdę, tak dla riserczu rynku ale nic mi nie wpada w oko na tyle konkurencyjnego żeby zmienić.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

hmm wszedłem na stronkę żeby sobie porównać i rzeczywiście wygląda dobrze ale nie wiem co widzisz w tym takiego naprawdę wow, że stawiasz na pierwszym miejscu. stąd moje pytanie jakie zalety są największe

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Przede wszystkim serwery dedykowane wyłącznie pod wyświetlanie zdjęć więc nic się nie muli i nawet nie ma takiej opcji. a poza tym wygoda, kilka kliknięć i wybierasz sobie zdjęcia do galerii, która skaluje nawet sama zdjęcia.żeby nie były za ciężkie i nie zżerały dużo transferu ale za to z zachowaniem jakości przy wyświetlaniu. poza tym - dla mnie najbardziej zauważalne i ważne, że możesz sobie jedno zdjęcie podmienić. Banał niby ale jak mi się przyszło od nowa całe galerie robić bo jedno zdjęcie źle wgrane to myślałem, że ataku apopleksji dostanę.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

dobre jest tez to że ma to dedykowany edytor aukcji to prosto do szablonu można wstawić tą galerię. wcześniej w htmlu jak się bawiłem, to coś na klawiaturze wciśniesz i bach wszystko pokręcone. aj co się nie raz z tym namęczyłem a się nie opłacało człowieka tylko do tego zatrudniać.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Takie specjalistyczne strony podsuwają wiele pomysłów, warto sobie tez podejrzeć na czym pracują inni.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia