Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Ciekawe studia i praca

Witam teraz popularne robią się szkoły zawodowe, Np fryzjer.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Też prawda, dziewczyny robiące paznokcie czy farbujące włosy zarabiają często lepiej niż pracownicy banku... a i koleżanek ma się dużo wtedy, więc jest dodatkowa nieoceniona zaleta z drugiej strony w usługach raz się ma klientów raz się nie ma, a z wyższym wykształceniem jakąś pracę zawsze się znajdzie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dobrze oceniam kierunek, który skończyłem, czyli bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie. Konkretnie jestem specjalistą ds. bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, zarabiam przyzwoicie i lubię swoją robotę. Myślę, że to praca fajna, bo przyszłościowa, zawsze będzie tu potrzeba ludzi.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

super temat

Cytat Napisał Morzanna Zobacz post
    Witajcie, zastanawiam się nad kierunkiem studiów, ale studiów ciekawych. Pracuję jako koordynator w call center i chciałabym studiować coś co mi się może przydać w pracy, ale też było ciekawe i chociaż trochę mnie interesowało. No ale co? Ciekawie brzmią marketing, psychologia, dziennikarstwo, ale sama nie wiem czy to dobry wybór. Co studiujecie lub studiowaliście? Pozdrawiam
    Hej, polecam studia na Wyższej Szkole Ekonomii Informatyki w Krakowie .

Szczególnie takie kierunki jak: finanse i rachunkowość https://wsei.edu.pl/dla-studentow/studiuj-rachunkowosc/informacje-o-kierunku/ oraz zarządzanie https://wsei.edu.pl/dla-studentow/studiuj-zarzadzanie/informacje-o-kierunku/

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zawsze interesowały mnie kosmetyki dlatego postanowiłam zrobić coś w tym kierunku i zostać konsultantką avon , zajęcie jest bardzo przyjemne, można dobrze na tym zarobić, a także otrzymać fajne rabaty na kosmetyki

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia