Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Josh
    Gość

Jak zacząć ekologiczne życie?

Witam serdecznie!

Jestem zmuszony poruszyć nowy temat, który jest bardzo istotny nie tylko dla mnie osobiście, ale także dla całej planety. Mam tutaj na myśli tytułowe oszczędzanie. Jeżeli nie wiecie jeszcze jak to zrobić, to po prostu wjedźcie na internet i sprawdźcie sami szczegóły. Myślę, że warto, bo nie robimy tego tylko dla siebie, ale także dla całej naszej planety. Jeżeli już stosujecie takie metody u siebie, to dajcie znać, jakie są według was najlepsze, tak aby inni też mogli skorzystać.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 08-07-20 o 17:25 Powód: spam

nerdpathologeek
    Gość

Odp: Jak zacząć ekologiczne życie?

Zdrowie matki planety ziemi jest najważniejsze!

Dyrro
    Gość

Ja recyklinguję śmieci, robię rozsądne zakupy jeśli chodzi o ubrania czy innego rodzaju przedmioty, które nie są mi niezbędne do życia, sprzątamy mieszkanie tylko parą wodną z octem i sodą i zamawiamy jedzenie ekologiczne i zdrowe z Rano Zebrano, są to przemyślane zakupy, więc coraz mniej wyrzucamy żywności, właściwie praktycznie wcale.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Może najpierw warto postawić na segregację śmieci. Potem stopniowo eliminować kupowanie plastiku, oszczędzać zużycie wody i to już będzie nie lada sukces.

danielt
    Gość

To bardzo cięzkie do realizacji

czlowiekbodziec
    Gość

Na samym początku zrezygnuj z plastikowych butelek zamiast tego może zakupić takie szklane butelki wielokrotnego użytku: w w w. uinikajspamu .pl / lub innej firmy. Durga oczywista sprawa to segregacja śmieci, oszczędzaj wodę, i kupuj produkty spożywcze EKO.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-08-20 o 15:06 Powód: wycięty spam

Początkujący Avatar Bronek
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Ja staram się ograniczyć zbędne zakupy. Nowe ubrania kupuję, tylko gdy po jakimś starym zwolni się miejsce. Te same zasady stosuję w biznesie. W biurze same komputery poleasingowe, takiego laptopa używa też moje dziecko. Jeżeli nie znacie tematu warto poczytać: https://laptopy-poleasingowe.pl Można kupić wysokiej klasy komputer za ułamek ceny nowego z marketu. A jakość będzie zupełnie inna - maszyna klasy biznes. No i zmniejsza się nasz carbon footprint. Takie dwa w jednym - taniej i bardziej ekologicznie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

zacznij jeść zdrowo, racjonalnie się odżywiać. Jeśli mieszkasz w Warszawie to zakupy spokojnie możesz robić w Rano Zebrano ja korzystam z ich oferty od maja i jestem bardzo zadowolona duża ilość produktów do wyboru - ekologiczne warzywa i owoce, nabiał, mięso. Terminowa dostawa pod same drzwi, sympatyczna obsługa.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia