Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

księgowość a urzędy

Dzień dobry wszystkim!
    Mam takie niecodzienne pytanie na temat rozmaitych usług księgowych. Bo w zakresie wykonywanych zadań jednego z biur rachunkowych udało mi się znaleźć intrygującą pozycję. Chodzi mi o "kontakt z urzędnikami" - sformułowanie mocno enigmatyczne i ciekawe, o co może chodzić.
    Na razie przychodzi mi tylko jedna rzecz: wyjaśnianie skarbówce, co się skąd wzięło, gdyby ktoś z fiskusa chciał się koniecznie przyczepić. No i wysyłka niezbędnych w prowadzeniu firmy dokumentów księgowych od odpowiednich instytucji. Ale co poza tym?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: księgowość a urzędy

Cytat Napisał Atma Zobacz post
    Dzień dobry wszystkim!
    Mam takie niecodzienne pytanie na temat rozmaitych usług księgowych. Bo w zakresie wykonywanych zadań jednego z biur rachunkowych udało mi się znaleźć intrygującą pozycję. Chodzi mi o "kontakt z urzędnikami" - sformułowanie mocno enigmatyczne i ciekawe, o co może chodzić.
    Na razie przychodzi mi tylko jedna rzecz: wyjaśnianie skarbówce, co się skąd wzięło, gdyby ktoś z fiskusa chciał się koniecznie przyczepić. No i wysyłka niezbędnych w prowadzeniu firmy dokumentów księgowych od odpowiednich instytucji. Ale co poza tym?
    PS
    Ofertę "pośrednictwa" w kontaktach z urzędami i urzędnikami udało mi się znaleźć na http://moje-biuro.com/ - gdyby ktoś chciał zajrzeć i zerknąć, może wpadnie jakich czynności to dotyczy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia