Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

na czym polega osuszanie ścian?

Chodzi o to, żeby pozbyć się nadmiaru wilgoci - zarówno z wnętrz, jak i elewacji. Tylko że przecież nikt nie będzie stał z jakąś suszarką w ręku albo zdrapywał zarodników grzybni śrubokrętem!
    Zastanawiam się, co dokładnie mają zrobić fachowcy zajmujący się osuszaniem. Podobno jest więcej niż jedna metoda. Wiecie, na czym może polegać? Bardzo mi się to przyda, kiedy już będę przeprowadzać osuszanie we własnym mieszkaniu. Zbyt długo na nie czekałem, żeby odpuszczać dokładny remont oraz pozostałe prace rewitalizacyjne!

Odp: na czym polega osuszanie ścian?

Ja również miałam osuszane mieszkanie, jednak tylko od wewnątrz - budynek nowy i wymagał dosuszenia pod malowanie. Mokro jedynie było w miejscu, gdzie ma stanąć kanapa oraz na suficie w miejscu oświetlania. Wykonawcy ustawiali potężną nagrzewnicę i tak oto w ciągu kilku dni mieszkanie było wysuszone. Natomiast jeśli chodzi o suszenie domu, wiem, że niektórzy wykonują jakieś nawierty wentylacyjne itp. - więcej dowiesz się poprzez google

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jak dla mnie otiweranie okien w ciepłe by zaschny dobrze

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

No sorry, ale otwieraniem okien niewiele zdziałasz. Ale już nagrzewnice brzmią całkiem sensownie. Po prostu czytam o osuszaniu na https://xn--osuszanie-budynkw-vyb.wr...uszanie/scian/ i zastanawiam się, jakie dokładnie metody wchodzą w grę. Jakoś fachowcy nie palą się do tego, aby dzielić się swoimi sekretnymi metodami z kimkolwiek :P

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia