Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

"osada" w strzelbie

Czym dokładnie jest ta część broni?
    Zastanawiam się, o który element chodzi. Interesujący mnie przykład dotyczy konstrukcji rosyjskiej produkcji, w specyfikacji zostało to ujęte w ten sposób: "Osada drewno orzechowe". Tylko że na zdjęciu widać co najmniej 2 elementy, które mogą być wykonane z tego materiału. Jeden jest na końcowym skraju, sięga od spustu do kolby, a drugi zdaje się służy do podpierania strzelby dłonią podczas celowania. I który z nich jest tą "osadą"?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: "osada" w strzelbie

Cytat Napisał bandhu Zobacz post
    Czym dokładnie jest ta część broni?
    Zastanawiam się, o który element chodzi. Interesujący mnie przykład dotyczy konstrukcji rosyjskiej produkcji, w specyfikacji zostało to ujęte w ten sposób: "Osada drewno orzechowe". Tylko że na zdjęciu widać co najmniej 2 elementy, które mogą być wykonane z tego materiału. Jeden jest na końcowym skraju, sięga od spustu do kolby, a drugi zdaje się służy do podpierania strzelby dłonią podczas celowania. I który z nich jest tą "osadą"?
    Model strzelby, o którym mowa powyżej, udało mi się znaleźć na https://cyngiel.com.pl/sklep-z-broni...bron-sportowa/ - chodzi tego dwulufowego (w pionie) Baikała. Ja bym się skłaniał, że osada to ta druga część. Ale wcale nie jest powiedziane, że mam rację.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia