Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

responsywna grafiak

Co należy zrobić od strony projektowania albo kodowania, żeby przygotowana grafika zachowywała się na stronie internetowej w sposób responsywny?
    To wprawdzie standard od ładnych kilku lat, ale dla osoby bez rozeznania w temacie wciąż może stanowić pewną zagadkę. Wiem mniej więcej, na czym wszystko ma polegać. Każdy element graficzny dopasowuje się do tego, w jaki sposób jest wyświetlany: rozdzielczości, proporcji ekranu, sterowania dotykowego albo point&click. Tylko w jaki sposób wymusić taką elastyczność na elemencie, który stanowi jedną całość?!?

Nie udało się dodać tematu do działu "projektowanie graficzne" (Panjo is out of date, cokolwiek to znaczy), więc popytam tutaj

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: responsywna grafiak

EDIT
    Trochę się dokształcałem przez ostatni miesiąc w dziedzinie responsywności. I wiecie co? Po przeczytaniu tego wpisu https://afterweb.pl/projektowanie-i-...nie-stron-www/ odnoszę wrażenie, że to nie w kodowaniu rzeczy. Tylko wgraniu odpowiedniej liczby wersji materiałów graficznych, dopasowanych do określonego zakresu rozdzielczości. Ale coś mi się wydaje, że takie coś byłoby zwyczajnie zbyt pracochłonne

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia