Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Anonymous
    Gość

Twoja ocena: Yes No

blokowanie wyłaczenia XP

mam pytanko wie ktos może jak zabezpieczyc XP przed wyłaczeniem go przez innego użytkownika. moze jest jakiś program albo gdzies trzeba wpisac hasło. dzięki z góry za pomoc

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ale o jaki sposób wyłączenia Ci chodzi?

:arrow: Wyłączenie przez podejście do komputera i wybranie funkcji Zamknij system.

:arrow: Wyłączenie przez naciśnięcie na obudowie przycisku zasilania.

:arrow: Wyłączenie zdalnie przez sieć komputerową.

Anonymous
    Gość

chodzi mi o pierwsza wersję a konkretnie jesli pracuje na komputerze i jestem zmuszony do odejścia to siada przy nim mój młodszy brat i czasami zarza się mu zamknąć system jak skonczy a ja nie zawsze jestem w stanie przed odejściem wszystko zapisac i chodzi mi o to żeby on mógł siedzieć ale żeby nie miał możliwości zamknięcia systemu pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dwa konta użytkownika. Twoje - admin i jego użytkownik. Ustalasz co mu wolno a czego nie w panelu sterowania -> narzędzia administracyjne... W 9x był do tego program poledit.exe Jesli potrzebujesz bardziej dokladnych informacji szukaj przez google albo pytaj tutaj:-)

Anonymous
    Gość

Ustaw, że po 2 minutach włączy się wygaszacz, a wygaszacz będzie pod hasłem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wygaszacz na hasło uniemożliwi pracę drugiemu użytkownikowi. Dlatego należy, tak jak napisał Nimitz, założyć dodatkowe konto i nałożyć na nie ograniczenia. Chyba był jakiś nawet programik do prostego wyłączania niektórych opcji systemu, np. możliwości zamknięcia systemu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia