Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Opakowania

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Opakowania

W co pakujecie swoje produkty? Chodzi mi bardziej o opakowania kartonowe do wysyłek. Czy macie jakąś sprawdzoną firmę? Jeżeli dopiero jej szukacie, to od siebie mogę wam polecić firmę Euro Karton. My zaopatrujemy się u nich w kartony klapkowe od kat i mogę śmiało wam powiedzieć, że jest to rzetelna firma. Posiadają wysokiej jakości produkty (także opakowania do ciast - gastronomii, ogrodnictwa, itp.). Ceny dostępnych u nich produktów są konkurencyjne, naprawdę warto skorzystać z ich usług.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: Opakowania

My opakowania tekturowe kupujemy z firmy Martex Opakowania https://www.martex-box.pl/oferta z Chmielnik. Oni mają szeroki zakres usług, to rzetelny producent wytrzymałych i dobrych jakościowo opakowań kartonowych, z których korzystamy codziennie w naszej pracy. Tych kartonów używamy przy wysyłkach naszych towarów ze sklepu internetowego, który prowadzimy od kilku lat. Ich oferta jest szeroka, jest tam, z czego wybierać, zdecydowanie polecam wam tego producenta.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: Opakowania

Oprócz opakowań potrzebne do także akcesoria do pakowania produktów, na przykład taśmy różnego rodzaju oraz folie. To wszystko można kupić w sklepie dystrybutora DX Tape https://www.dx-tape.pl/oferta/tasmy-pakowe z Kielc. Ich oferta jest szeroka, posiadają różnego rodzaju taśmy, folie, pianki, wszystko, co zagwarantuje to, że paczki będą odpowiednio zabezpieczone. My zaopatrujemy się u nich od dawna i możemy ich wam serdecznie polecić, produkty od nich doskonale nam się sprawdzają.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia