Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Urlop

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Urlop

Urlop nad jeziorem, morzem, w górach, czy jednak w domu? My zostajemy w domu, ale trochę żałuję, że nie wyjeżdżamy

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: Urlop

Dosyć siedzenia w domu . Nad jezioro, już byliśmy i jedziemy znowu do ośrodka Riviera w Krasnem (ok. 45km od Lublina). Mają tam przepiękne jezioro, w którym woda jest czysta i można się śmiało kąpać. Do tego są lasy, niedaleko jest park narodowy, no sporo miejsca na spacery i chłonięcie natury . W ośrodku mają boiska do gry w piłę, gdzie wieczorami sobie troszkę graliśmy, jest miejsce na ognisko, no i przystań żeglarka. Spędzaliśmy tam cudowny, relaksujący czas, nawet mam opaleniznę .

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

A czy byliście już kiedyś w Szwecji? Czy przykładowo znacie ich kulturę? Czy wiecie jak spędzają święta Bożego Narodzenia? Otóż tutaj https://www.unityline.pl/blog/wigilia-w-bullerbyn możecie poczytać sobie co nie co na ten temat. Może to was zainspiruje do spędzenia świąt właśnie w Szwecji?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał neorago Zobacz post
    Urlop nad jeziorem, morzem, w górach, czy jednak w domu? My zostajemy w domu, ale trochę żałuję, że nie wyjeżdżamy
    Z jakiego powodu zostajecie w domu? Czyżby z powodu koronawirusa? Życie toczy się dalej. Wiekszość biur turystycznych nadal funkcjonuje oraz organizuje wycieczki, tak wiec nie rozumiem czemu tak wiele osób zostaje w domu. Poza tym do wielu krajów można wjechać bez problemu, w niektórych trzeba po prostu zrobić sobie test.

Jeśli chodzi o mnie to jestem fanem aktywnego wypoczynku. Mogę trochę poleżeć na plaży ale potem ciągnie mnie do zwiedzania oraz sportu:
    https://www.m-canoe.pl/rafting

Od siebie polecam rafting organizowany przez M canoe. Mają w ofercie wycieczki i w Polsce i zagraniczne.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Na urlop pojechaliśmy w góry. Zatrzymaliśmy się w hotelu Willa Tatra https://willatatra.pl/cennik w Zakopanem. Pojechaliśmy tam na tydzień i był to super spędzony urlop. Pogoda dopisała, więc pochodziliśmy sobie trochę po górach. Do tego sam hotel bardzo nam się spodobał, jest dobrze wyposażony, mają kompetentną obsługę, serwują dobre jedzenie. Bez problemu mogliśmy zrealizować tam bon turystyczny, więc cenowo wyszło w ogóle dobrze, polecam ich serdecznie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia