Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Alergia

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Alergia

Mam alergię i już nie wytrzymuję, mam dość brania leków i zapalenia spojówek co miesiąc, co radzicie?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: Alergia

Może odczulanie? Twój alergolog ci tego nie zaproponował? Ja skorzystałam z usług alergologa dr Teresy Stelmasiak, która ma swój gabinet w Lublinie. Do niej chodzę już od dłuższego czasu, no i ona wspominała mi nieraz, że ma taki zabieg odczulania. W końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Zdecydowanie warto skorzystać z niego, bo mi pomógł. Nie mam już nieżytu nosa i innych objawów mojego uczulenia. Jestem faktycznie wolna od nich i od leków .

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A co w kwestii wyboru odpowiedniej pościeli?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Alergia jest niestety bardzo uciążliwym problemem. Dlatego też oprócz zgłoszenia się z tym do odpowiedniego lekarza, potrzebujemy sprawdzoną pościel. Aktualnie na rynku znajdziemy wiele produktów jednak trzeba się kierować tym gdzie zostały wyprodukowane. Przeglądając recenzje znanych marek można wywnioskować jedno, najlepsze kołdra antyalergiczna jest do kupienia tutaj - https://alergika.pl/posciel-antyrozt...na-evolon.html A to za sprawą nowoczesnego materiału z jakiego została uszyta. Zapewnia on bardzo skuteczną walkę z rozmnażaniem się roztoczy, co wpłynie pozytywnie na jakość naszego snu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia