Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Poprawa urody

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Poprawa urody

Mówią, że facet nic nie musi sobie poprawiać, ale ja tak nie uważam. Byliście na jakimś zabiegu?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Poprawa urody

Byłem na zabiegu, korekta uszu, która przebiegła bezproblemowo. Zabieg przeprowadził chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, którego szczerze wam polecam. On jest naprawdę rzetelny i profesjonalny, wcale mnie nie wyśmiał, że facet przyszedł na operację plastyczną, tylko operował takich facetów jak ja setki razy. Nie ma w tym nic złego ani wstydliwego. Korekta uszu się powiodła, wyglądają teraz bardzo dobrze. Naprawdę serdecznie polecam tego chirurga, wykonał kawał dobrej roboty.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Poprawa urody

Miałem ginekomastię, czyli tak, miałem operowaną klatkę piersiową. Nie jest to może coś, z czego jestem dumny, ale nie wstydzę się tego. Dzięki tej operacji nie wydze się już pływać bez koszulki. Operację wykonał chirurg Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu, którego zdecydowanie mogę wam polecić, bo jest bardzo profesjonalny i kompetentny. Po zabiegu nie widać blizn, a klatka w końcu wygląda bardziej męsko, jest dokładnie taka, jaką zawsze chciałem mieć.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia