Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Uroda

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Uroda

Jakie zabiegi na podtrzymanie albo poprawę urody?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Uroda

U mnie już tylko na poprawę hahaha. No miałam wykonany lifting, bo lata już swoje mam, ale chciałabym wciąż mieć ładną, napięta i elastyczną skórę na twarzy. Lifting chirurgiczny wykonał u mnie chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Spisał się super, lepiej wyjść nie mogło. Ponaciągał mnie tam, gdzie trzeba, dzięki czemu zmarszczki zniknęły, a rysy twarzy nie. Nie wygląda to sztucznie, jestem zachwycona efektem. Lekarz jest profesjonalny, ma szeroki zabieg usług, warto z nich skorzystać.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dzisiaj żyjemy w czasach, kiedy wygląd ma ogromne znaczenie... Dlatego ja nawet postanowiłam się wyuczyć pod kątem kosmetycznym. Znalazłam już na stronie https://akademiaurody.com.pl/zabiegi-kosmetyczne/ bardzo fajne kursy i na pewno się na nie zapiszę. Może za jakiś czas otworzę swój gabinet?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

U mnie, to już na poprawę. Zdecydowałam się na plastykę powiek, bo miałam już straszne zmarszczki, które ten zabieg bardzo ładnie zlikwidował. Skóra wokół oczu jest delikatna i zastanawiałam się, czy po zabiegu będzie to dobrze wyglądać, ale jest o wiele, wiele lepiej niż zakładałam. Moje oczy wyglądają o wiele młodziej i ładniej . Zabieg wykonał chirurgu Knakiewicz z kliniki Knack Clinic we Wrocławiu, którego gorąco polecam, jest naprawdę świetnym specjalistą.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja zdecydowałam się na usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny butolinowej typu A w klinice https://naturallook.com.pl/ . Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zmarszczki zostały spłycone, a moja cera prezentuje się o wiele młodziej

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W sumie to bardzo dobry wybór

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia