Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
    Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał markar Zobacz post
    jak udowodnic ze nasz kociol katolicki jest lepszy, a jego wybor jest zly
    Kocioł? :twisted:

Tak, wiem, że chodzi o kościół, ale w czym jest lepszy? W czym KK jest lepszy? W zacieraniu śladów swoich niecnych czynów? Czy mówisz o samej religii, bo przykładowo dla mnie to wielka różnica. Mniej ściemy jest już w kościele polsko-katolickim.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

j

Czy jeśli ktoś, po szczerej spowiedzi w której wyznał popełnienie świętokradztwa komunii i spowiedzi, uświadomi sobie nagle, po raz pierwszy o przystąpieniu do niegodnego bierzmowania może przyjmować sakrament komunii, i wyznać ten grzech przy kolejnej spowiedzi ? Dziękuje

Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Ło Zeusie! Ależ mnie to świętokradztwo komunii i spowiedzi zmasakrowało... :wink:

Toż przecie KK poprzez żal za grzechy ułaskawia od grzechów popełnionych. W myśl wielkiego miłosierdzia (chyba, że to puste słowa), bądź wyzwolon od rzeczonego świętokradztwa i żyj w pokoju...

I piwo czasem wypij, i zabaw się, bo życie i tak jest już mocno stresujące.

P.S.
    Rozszerzy ktoś to okno pisania wiadomości w szybkiej odpowiedzi?
    (pytanie retoryczne)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

OT: polecam UserJS do dowolnego rozciągania pól tekstowych…

Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Jurgi, ale przeca wiesz, że nie o to chodzi, abym to ja sobie cokolwiek rozszerzał

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ni, ale to przydatne ustrojstwo, bo stron z idiotycznie małym polem tekstowym jest sporo.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi Zobacz post
    OT: polecam UserJS do dowolnego rozciągania pól tekstowych…
    Można też używać przeglądarki Google Chrome, która pozwala na dowolne rozszerzanie pola tekstowego, bez konieczności instalowania dodatkowych pluginów.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl Zobacz post
    Otóż chodzę na religie. Tak, zrobilem to. Przemoglem niesmak do tego przedmiotu, tylko po to, żeby zadreczyc ksiedza. Moimi pytaniami. Oto kilka z nich:

1) Skoro Bog stworzyl tylko* Adama i Ewę, to oni musieli jakos powstrzymac gatunek i rozmnorzyc sie, zeby mogl powstac np. Abraham. I nie ma bata, jesli dziecko Adama i Ewy by bylo chlopcem czy dziewczynka to do dalszego przetrwania gatunku musialo dojsc do kazirodztwa. Ciagnac to dalej wszyscy pochodzimy z jednej rodziny i jesli ja chcialbym np. tutaj z kolezanka czy tutaj z kolega toto nie ma bata, tez bedzie kazirodztwo.

Ksiadz polegl.

2) Ksiądz stwierdzil, ze mezczyzna i kobieta sa dla siebie fizycznie stworzeni i homoseksualizm jest zboczeniem. A ja na to, ze mezczyzna z mezczyzna tez sobie poradzą i kobieta z mezczyzna moze tak samo jak mezczyzna z mezczyzna, tylko kobieta z kobieta mialyby problem.

Ksiadz polegl, zniesmaczyl sie biedaczek.

3) Bog jest nietolerancyjny. Skoro homoseksualista jest wierzący, gorliwy do tego, w stylu moherowych beretów, to nie dostanie sie do bram niebios. To moja dedukcja.

Ksiadz polegl, nie potrafil mi jednoznacznie odpowiedziec na to stwierdzenie.
    ------------------------
    *tylko - ja wiem, ze Bog stworzyl Adama i Ewe jako pierwszych. Nic mi o zadnych innych ludziach nie wiadomo, nikt mnie na lekcjach religii o innych ludziach nie poinformowal. No chyba, ze Adam i Ewa to zoofile, to sory.
    C.D.N.
    Dość długo się zastanawialem,co tu napisać w odpowiedzi na ten temat.Wszystko zależy,w co się wierzy.Jeśli wierzy się w kościół i biblię.to oznacza brak krytycyzmu do tego świata i do jego pojmowania.Trzeba używać rozumu,jeśli się go ma.Wynika z tego,że jedni mają rozum,a inni tylko wiarę w "cóś". Jesli żyd kiwa się przed ścianą,a katolik w kościele,to jaka to jest różnica wiary? Ksiądz jest tylko przedstawicielem pewnej grupy,która uzurpuje sobie wiedze o jakimś bogu i postaci,która podobno była i żyła gdzieś na bliskim wschodzie.To dotyczy żyda,czy też nie żyda;zwanego Jezusem z rodupalestynskiego,czy zydowskiego?Kto wie na pewno?Tego nie wiedza księża i zydzi.Kto jest ksiądz i kto jest żyd?? Kto wie,czy Jezus był żonaty i dzieciaty i gdzie był jego dom?Księża wiedzą i kościół? Nic!Są tylko same zagadki,na które żaden kapłan nie odpowie,bo jest za głupi w tym temacie.Biblia jest pisana przez ufoludków,czyli żydów i krótki ma żywot.Pisana była w latach 40-tych ub wieku,przez żydów.Jest niespójna i dlatego nie zrozumiała.Nic tam się nie trzyma wątku.Haos i sprzeczność w pisaniu.Krwawy bóg i taki lud,który został "powołany" przez takiego boga. Kto wierzy w słowo wydrukowane i nie używa rozumu,ten nic nie rozumie z tego świata.Kto jest złodziejem,ten jest również kłamcą. Jestem 44$:-D

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl Zobacz post
    Otóż chodzę na religie. Tak, zrobilem to. Przemoglem niesmak do tego przedmiotu, tylko po to, żeby zadreczyc ksiedza. Moimi pytaniami. Oto kilka z nich:

1) Skoro Bog stworzyl tylko* Adama i Ewę, to oni musieli jakos powstrzymac gatunek i rozmnorzyc sie, zeby mogl powstac np. Abraham. I nie ma bata, jesli dziecko Adama i Ewy by bylo chlopcem czy dziewczynka to do dalszego przetrwania gatunku musialo dojsc do kazirodztwa. Ciagnac to dalej wszyscy pochodzimy z jednej rodziny i jesli ja chcialbym np. tutaj z kolezanka czy tutaj z kolega toto nie ma bata, tez bedzie kazirodztwo.

Ksiadz polegl.

2) Ksiądz stwierdzil, ze mezczyzna i kobieta sa dla siebie fizycznie stworzeni i homoseksualizm jest zboczeniem. A ja na to, ze mezczyzna z mezczyzna tez sobie poradzą i kobieta z mezczyzna moze tak samo jak mezczyzna z mezczyzna, tylko kobieta z kobieta mialyby problem.

Ksiadz polegl, zniesmaczyl sie biedaczek.

3) Bog jest nietolerancyjny. Skoro homoseksualista jest wierzący, gorliwy do tego, w stylu moherowych beretów, to nie dostanie sie do bram niebios. To moja dedukcja.

Ksiadz polegl, nie potrafil mi jednoznacznie odpowiedziec na to stwierdzenie.
    ------------------------
    *tylko - ja wiem, ze Bog stworzyl Adama i Ewe jako pierwszych. Nic mi o zadnych innych ludziach nie wiadomo, nikt mnie na lekcjach religii o innych ludziach nie poinformowal. No chyba, ze Adam i Ewa to zoofile, to sory.
    C.D.N.
    Dość długo się zastanawialem,co tu napisać w odpowiedzi na ten temat.Wszystko zależy,w co się wierzy.Jeśli wierzy się w kościół i biblię.to oznacza brak krytycyzmu do tego świata i do jego pojmowania.Trzeba używać rozumu,jeśli się go ma.Wynika z tego,że jedni mają rozum,a inni tylko wiarę w "cóś". Jesli żyd kiwa się przed ścianą,a katolik w kościele,to jaka to jest różnica wiary? Ksiądz jest tylko przedstawicielem pewnej grupy,która uzurpuje sobie wiedze o jakimś bogu i postaci,która podobno była i żyła gdzieś na bliskim wschodzie.To dotyczy żyda,czy też nie żyda;zwanego Jezusem z rodupalestynskiego,czy zydowskiego?Kto wie na pewno?Tego nie wiedza księża i zydzi.Kto jest ksiądz i kto jest żyd?? Kto wie,czy Jezus był żonaty i dzieciaty i gdzie był jego dom?Księża wiedzą i kościół? Nic!Są tylko same zagadki,na które żaden kapłan nie odpowie,bo jest za głupi w tym temacie.Biblia jest pisana przez ufoludków,czyli żydów i krótki ma żywot.Pisana była w latach 40-tych ub wieku,przez żydów.Jest niespójna i dlatego nie zrozumiała.Nic tam się nie trzyma wątku.Haos i sprzeczność w pisaniu.Krwawy bóg i taki lud,który został "powołany" przez takiego boga. Kto wierzy w słowo wydrukowane i nie używa rozumu,ten nic nie rozumie z tego świata.Kto jest złodziejem,ten jest również kłamcą. Jestem 44:-D

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)