Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

usługi księgowości

Co dokładnie powinny obejmować?
    Zastanawiam się nad założeniem działalności gospodarczej. I jedno wiem na pewno: kwestii rozliczeń, później ewentualnie kadr i płac, na pewno nie ogarnę samodzielnie. Będę potrzebować kompleksowej pomocy.
    Tylko czego dokładnie należy oczekiwać od biura księgowego, rachunkowego albo podobnego???

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: usługi księgowości

EDIT
    Przykładowy zakres usług księgowych, znaleziony na moje-biuro.com obejmuje:
    - księgowość i podatki
    - kadry i płace
    - rozliczenie PIT
    - księgowość online
    Tyle Waszym zdaniem wystarczy?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

No u nas to trochę inaczej wygląda, bo księgowość zlecamy faktycznie zewnętrznie, ale już kadrami i płacami zajmujemy się samodzielnie. Może będzie to także dobre rozwiązanie dla was? My korzystamy z usług firmy HR Kadry i Płace Jeżek Przemysław https://www.hrkadryiplace.pl/szkolenia-kadrowo-placowe/ w Gliwicach, w sprawie szkoleń i kursów kadrowo-płacowych. Nasi specjaliści z tego zakresu, są dzięki nim zawsze na bieżąco zapoznawani z obowiązującymi przepisami prawa, no i odpowiednio zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, polecam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Godną zaufania firmą, jest Kancelaria rachunkowa: https://biuroeverte.pl/. Oferuje kompleksową obsługę w księgowości. działa na terenie Lublina, ale nie tylko.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak najbardziej tak jak piszecie sama księgowość jest na pewno bardzo ważna, ale moim zdaniem również istotnym jest dział kadr. Muszę przyznać, że ja również jakiś czas temu czytałem na stronie http://www.finansinfo.pl/czym-polega-audyt-kadrowy/ o tym na czym polega audyt kadrowy. U mnie jeszcze w firmie go nie było, ale liczę na to, że niedługo go przeprowadzimy.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Posprawdzam na oferty. Poszukuje właśnie sprawdzonego i polecanego biura księgo rachunkowego.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia