Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Dane firm badawczych

Dzień dobry!
    Czy firmy, zdobywające dane o konsumentach albo internautach, mają obowiązek dzielenia się nimi np. z władzami państwowymi? Same tego nie piszą, przynajmniej nie na norstat.pl - a mi tak się nasunęło w kontekście tego spisu powszechnego i kar za podawanie nieprawdziwych informacji.
    Bo jak rząd zweryfikuje te dane, jak nie przez konfrontację z innymi źródłami Idea Question

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Dane firm badawczych

Cytat Napisał Glamerte Zobacz post
    Dzień dobry!
    Czy firmy, zdobywające dane o konsumentach albo internautach, mają obowiązek dzielenia się nimi np. z władzami państwowymi? Same tego nie piszą, przynajmniej nie na norstat.pl - a mi tak się nasunęło w kontekście tego spisu powszechnego i kar za podawanie nieprawdziwych informacji.
    Bo jak rząd zweryfikuje te dane, jak nie przez konfrontację z innymi źródłami Idea Question
    Jak myślicie czy taka metoda jak 'tajemniczy klient' jest bardzo popularna w Polsce https://norstat.pl/oferta/tajemniczy-klient? Ciekawy jestem ile razy ominąłem taka osobę

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia