Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Temat: Papierosy

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał rebecca2001 Zobacz post
    Krakowskie , lubelskie ... PRL'owski rocznik statystyczny . 98 % produkcji wyrobów tytoniowych w Polsce Ludowej zaspokajała krajowa produkcja ... do dziś w wielu wsiach koło Krakowa mozna spotkać takie dziwne budynki ... to suszarnie tytoniu ...
    Zgadzam się. Jednakże teraz z powodu utraty dotacji ten biznes w Polsce zaczyna się kurczyć. Duża część młodzieży na wakacjach zarabiała przy zbiorach liści tytoniu, nie było to nie wiadomo co, ale czasami 80 do 100 zł na dzień niektórzy zarabiali.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zna ktoś jakieś skuteczne farmakologiczne metody na rzucenie palenia?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

musisz popytać czy ktoś zna pigułki na silną wolę ... ... bo z tego co ja wiem nic nie działa ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Hehe to nie jest kwestia silnej woli. Ja po prostu uwielbiam papierochy One mi smakują jak nic na świecie. Spytam w amerykańskiej armii, może oni mają jakieś techniki psychowarunkowania dla super żołnierzy.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wszelkie używki powinny być wycofane.Tylko,że niestety z tego idą duże pieniądze i chociaż każdy wie,że np.papierosy są szkodliwe - palą,to jak słusznie zauważono to jest nałóg,ale zawsze można się tego odzwyczaić
    jeśli ktoś oczywiście chce.Narkotyki są również groźne jak i inne używki,ale każdy jest dorosły i wie czego chce.Szkoda,tylko,że już po to sięgają dzieci.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja używam e-papierosa i się sprawdza. Lepsze niż te całe gumy i plastry, które mnie np. nic nie pomogły. Dostarczam do organizmu nikotynę, ale nie substancje smoliste i z czasem zmniejsza się dawkę i można zejść do zera. Więc polecam tym którzy chcą rzucić, ale im to nie wychodzi.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Też zaczęłam palić e-papierosy i jestem bardzo zadowolona. Nie śmierdzą mi ubrania, a ja czuję się o wiele zdrowsza

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Przy próbie rzucenia palenia pomogły mi tabletki Tabex,niestety są one na receptę.
    We właściwym pożegnaniu z papierochem pomocna była motywacja ekonomiczna (spora sumka pieniędzy zostających w kieszeni,np. w skali miesiąca) polecam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak dokładnie obecne ceny papierosów są masakrycznie duże,a mają jeszcze być droższe... Wystarczy sobie przliczyć ile palisz w skali miesiąca i już jest ładna sunka. I tą sumkę pomnożyć razy 12 Motywacja jak się patrzy
    Ja rzuciłem fajki dla dziewczyny (już z Nią nie jestem),ale zawdzięczam jej to,że mam zaoszczędzoną gotówkę i jakby nie było zdrowie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

może mało osób o tym wie lub słyszało ale ponoć przy pomocy hipnozy można stosunkowo łatwo i szybko rzucić palenie lub pozbyć się innych nałogów..

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)