Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Uroda!!!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Uroda!!!

Poprawiacie jakoś swoją urodę, czy raczej wolicie, by wszystko zostało naturalne?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Uroda!!!

Ja poprawiałam usta, bo były bardzo nierówne. Moja górna warga była z jednej strony większa, a z drugiej mniejsza i chciałam to wyrównać w końcu, bo ile można domalowywać coś takiego. Na zabiegu byłam u chirurga Michała Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. On bardzo precyzyjnie wykonał swoja prace, efekt nie jest przesadzony, jest idealnie, w końcu moje usta wyglądają normalnie. Lekarz spisał się bardzo dobrze, nie mam mu nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie mogę go zdecydowanie polecić.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja też miałam zabieg na usta, ale powiększałam je własnym tłuszczem. To bardzo fajna opcja, bo jednak dzięki niej trochę tłuszczu ubyło mi z innej partii ciała . Oba zabiegi w jednym przeprowadził u mnie chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Usta są pełniejsze, powiększenie jest widoczne, ale wciąż wygląda to dość naturalnie, wcale nie przesadziłam. Co do lekarza, to jest całkowicie rzetelny, kompetentny, na konsultacji mi wszystko wytłumaczył i opisał, a zabieg się udał, wiec mogę go szczerze polecić.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Urodę to też można sobie podkręcić, nieprawdaż? Ja przykładowo uwielbiam makijaż, ale i również takie https://remy-hair.pl/wlosy-europejskie dopinki. Dzięki nim czuje się bardziej atrakcyjna i mogę praktycznie każdą fryzurkę sobie wykonać.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Trudno się nie zgodzić z tym co piszecie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia