Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Operacje plastyczne dla faceta

Operacje plastyczne dla faceta - co myślicie? To coś normalnego, czy raczej nie przejmiecie się tym, jak wyglądacie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Operacje plastyczne dla faceta

Uważam, że jest to coś normalnego i dla każdego. Nie ma sensu tego rozdzielać na płcie, czy wiek, ale jest to także sprawa osobista i mamy prawo do własnych przekonań. Sam przeszedłem operację plastyczną, chodziło o skrzywiony nos, który niestety był taki po tym jak raz ktoś z impetem otworzył mi drzwi prosto w nos. Było trochę krwi, nieprzyjemności, ładne złamanie, no i nos stał się krzywy. Naprawił go chirurg Michał Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu. Zabieg wyszedł w dobrej cenie, nie mam widocznych szwów, czy blizn, wszystko dobrze się zagoiło, a nos wygląda naturalnie, jest prosty, polecam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Operacje plastyczne dla faceta

Normalna sprawa, jak u każdego człowieka. Nie mam jakiś mocnych opinii na ten temat. Byłem u chirurga plastycznego w zeszłym roku, u dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju, który wykonał u mnie operację uszu. Były odstające i już nie są. Jestem zadowolony, z tego jak obecnie wyglądam. To nie była może duża zmiana, ale było to coś, czego potrzebowałem, by czuć się pewniej. Blizn nie widać, uszy "działają", to znaczy jak nie umiałem nimi ruszać, tak dalej nie umiem, nie mam żadnych negatywnych odczuć w związku z korektą, wręcz przeciwnie, a chirurga mogę śmiało polecić.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia