Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Nos

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nos

Mam krzywy nos, planuje go w końcu zoperować, tylko do jakiego chirurga pójść? Macie kogoś sprawdzonego?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Nos

Tez jestem po operacji nosa i mogę ci polecić chirurga Michała Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. Operację wykonał kompleksowo, w dobrej cenię, nos obecnie mam już prosty, u mnie trochę go także zmniejszył. Wszystko omówiłam z tym lekarzem na konsultacji, podczas niej i badania zostałam zakwalifikowana do zabiegu. Na początku to wiadomo, ze nos był w opatrunku, więc nie wiedziałam, jak wygląda i miałam lekkie obawy, oczywiście niepotrzebnie, bo jak tylko wszystko się zagoiło i zeszła opuchlizna, nos był dokładnie taki, jak omawialiśmy. Jestem z niego w pełni zadowolona.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: Nos

I ja też . Wiesz, jeżeli jesteś zdecydowana na taką operację, to jedyne czego potrzebujesz to dobry chirurg. Ja skorzystałam z rekomendacji znajomych i poszłam do chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju, którego mogę szczerze polecić każdemu. On profesjonalnie wykonał zabieg, nos miałam wcześniej skrzywiony, ale z takim się urodziłam, no i był także dość duży. Podczas operacji ten specjalista go zmniejszył i wyprostował. Wszystkie szczegóły i oczekiwany efekt został mnie ze mnie z nim przedyskutowany podczas konsultacji, Chirurg zrobił dokładnie to, co omawialiśmy, nosek jest idealny.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia