Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

operacje plastyczne są dla ludzi

Mam 5 bliskich koleżanek i każda z nich miała jakąś operacje plastyczną, co na początku było dla mnie dziwne, no bo niby po co. Na poczatku się dziwiłam, ale teraz zaznajomiłam sie dzięki nim z tematem i te operacje już ,nie wcale nie przerażają. Jak z tym macie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: operacje plastyczne są dla ludzi

W moim otoczeniu nie ma nikogo po operacji plastycznej, ale ja sama korzystałam z usług chirurga plastycznego dr Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. Przeszłam zabieg plastyki powiek dolnych. Miałam takie ogromne worki pod oczami. Zawsze wyglądałam na zmęczoną, no miałam tego dość, było to moim ogromnym kompleksem. Teraz jestem już po zabiegu i przede wszystkim wciąż wyglądam naturalnie, te worki zostały zmniejszenie, ale nie mam żadnych blizn, czy znaków po zabiegu, skóra jest ładna i gładka. Chirurg wykonał swoją pracę rzetelnie, bardzo precyzyjnie, polecam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: operacje plastyczne są dla ludzi

Jeżeli nie miałaś wcześniej styczności z kimś, kto przeszedł operację plastyczną, to faktycznie mogłaś przeżyć pierwszy szok . Ja też kiedyś się zarzekałam, ze nie będę nigdy miał operacji plastycznej, ale dorosłam, no i swoje przeżyłam. Schudłam bardzo dużo, na tyle, że miałam taki ogromny płat skóry na brzuchu, który nie dał rady się wchłonąć. Byłam na zabiegu jego usunięcia, czyli na abdominoplastyce. Ja wykonał chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Usunął skórę, wszystko teraz wyglądał ładnie, reszta jest naciągnięta, ale nie czuję tego, by było to zbyt mocno. Mam znak po operacji, ale nie jest on widoczny pod bielizną i szczerze mówiąc, nie przeszkadza mi, raczej noszę go z dumą . Chirurg wykonał swoją pracę rzetelnie, jest bardzo sympatyczny, profesjonalny i kompetentny.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia