Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Założenie sklepu internetowego

Jestem przed założeniem i nie wiem jaki wybrać i jaką firmę ? Jest tego mnóstwo na rynku. Wy jako uzytkownicybtakich sklepów mozecie mi najwięcej doradzić jaki wybrać i jaką firmę polecacie do założenia takiego sklepu. Z góry dziękuję za pomoc

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: Założenie sklepu internetowego

Oprogramowanie najlepiej dobierać do potrzeb, jakie masz.
    Co chcesz sprzedawać?
    W jakim modelu (dropshipping czy własny magazyn)?
    Gdzie chcesz sprzedawać (tylko sklep internetowy czy też marketplaces)?

Od siebie polecam Drupal - dobry nawet do największych serwisów. Sklep pomoże Ci na Drupalu postawić agencja Drupal Solution. Na stronie jest kontakt.

Od siebie polecam Ci platformę Opencart. Jest to najszybsza platforma e-commerce. Która rozwija się dość szybko, ma ogromne wsparcie w postaci aktywnej społeczności oraz tysięcy rozszerzeń.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

No to czas pomyśleć, my prowadzimy sklep stacjonarny i sklep online odzieżą używaną. Kupców nie brakuje, bo wiadomo, ze można w taki sposób kupić ubrania o wiele taniej. Damską, męską i dziecięcą odzież używaną kupujemy z hurtowni Wilkowscy 4 pory roku: https://4poryrokuoutlet.pl/content/11-kontakt Ich oferta jest atrakcyjna, mają naprawdę dobre ceny, odzież jest wysokiej jakości, wiadomo, że czasami różnie się trafi, ale 90% jest w tak dobrym stanie, że bez niczego można je wystawić online. Szczerze ich polecam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia