Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wypadek OTYLII -szlag mnie trafia jak wszyscy ubeloweją....

nad MORDERCZYNIĄ!!! Jak by to zrobił "Kowalski" to by poszedł siedzieć za nieumyślne zabójstwo, jednak w polsce są równi i równiejsi wobec prawa!!! żenada

Anonymous
    Gość

No kurwa stary, jasne że są równi i równiejsi, jak dziewucha zdobywa medale, jest sławna ładna i ten tego to dlaczego mam na dnią nie ubolewać. Stary to jest normalne i już, jak będziesz coś znaczył i rozjebiesz się na drzewie to będę nad tobą ubolewał też, spokojnie, na razie zrób coś w życiu ważniejszego niż stwierdzenie że gówno znaczysz.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ciekawe ile jeszcze będzie wątków na ten temat

Anonymous
    Gość

Mnie wkurzało tylko obwinianie drzew za wypadek.

Ale sprawa ubolewania? No cóż.

Jak zwykły Kowalski umrze to na pogrzeb pójdzie tylko rodzina. Jak umarł JPII to się zjechali ludzie z całego świata. Chyba nic dziwnego prawda? Skąd ja niby mam wiedzieć, że Kowalski się roz====ł na drzewie?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Od zawsze mnie to denerwowało, umarł ktoś znany to ... ah jaki on był miło, jaki mądry, uprzejmy, ile zrobił dla kultury idt. a co do wypadku ... pewnie że powinna siedzieć ale g... jej zrobią :twisted:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Puma
    Od zawsze mnie to denerwowało, umarł ktoś znany to ... ah jaki on był miło, jaki mądry, uprzejmy, ile zrobił dla kultury idt.
    A mnie to nie denerwuje i to z dwóch powodów. Po pierwsze, jeśli ktoś rzeczywiście wniósł większy wkład w cokolwiek, co kojarzy się pozytywnie, to dlaczego nie pochwalić tego człowieka po śmierci? Korona mi z głowy nie spadnie, jeśli powiem, że był to ktoś wielki. Chyba, że miałbym jakieś kompleksy. Po drugie, o zmarłych mów dobrze, albo wcale - to jest już kwestia szeroko pojętej kultury osobistej.

Inna sprawa, że czasami tego wychwalania bywa za dużo.

Pozdrawiam,
    TM

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Co do popularności Otylii i jej wyników sportowych mam wielki szacunek i uważam, że dużo wniosła do polskiego sportu, ale odnośnie wypadku powinna ponieść konsekwencje jak każdy obywatel naszego państwa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Puma
    Od zawsze mnie to denerwowało, umarł ktoś znany to ... ah jaki on był miło, jaki mądry, uprzejmy, ile zrobił dla kultury idt. a co do wypadku ... pewnie że powinna siedzieć ale g... jej zrobią :twisted:
    Ale żeby pójść siedzieć musiałaby jechac po pijaku a jak była trzeźwa to dostanie nieumyślne spowodowanie śmierci i w wyrok w zawieszeniu. Pozatym nrazie jest na rechabilitacji wiec i rozprawa i więzienie odpadają. Druga sprawa to że ma sukcesy sportowe i jak nie bła wcześniej karana to będzie okoliczność łagodząca :!: No i trzecia sprawa nie zapominajmy że zginął jej brat więc dla niej to duża tragedia i więzienie nie było by chyba dużą karą w porównaiu z tym że do końca życia będzie mieć wyrzuty sumienia i myśli że gdyby zrobiła coś inaczej na ułamek sekundy wcześniej możliwe że nie byłoby wypadku i brat by żył :idea:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

do końca życia będzie mieć wyrzuty sumienia i myśli że gdyby zrobiła coś inaczej na ułamek sekundy wcześniej możliwe że nie byłoby wypadku i brat by żył
    Heh..

"Przepraszam wysoki sądzie, ale mam takie wyżuty sumienia i tak mnie serce boli, że nie ma takiej kary, która by to przerosła... I jeszcze będę musiał z tym żyć do końca życia... Bo się wydażyło... Dlatego proszę o uniewinnienie"

Śmieszne, nie? Ale Dybaś, jest to to po prostu rozwinięciem Twojej wypowiedzi...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Panowie, dyskusja dyskusją ale zapamiętajmy o zasadah ortografii. Otylia - hmm jej sprawa ucichła więc pewnie wyrok też będzie raczej symboliczny. Wg mnie nie jest to dobre bo mamy równych i równiejszych. Cóż, to jest Polska...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia