Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
    Początkujący Avatar jaren
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Siła Reputacji
    0

Odp: TANIE LINIE LOTNICZE - CZY TO MOŻLIWE?

tylko uważnie patrzeć na dodatkowe opłaty

BartekMazak
    Gość

Słuszna uwaga, dodatkowe opłaty w tanich liniach lotniczych to standard, dlatego jak sie kupuje bilet to trzeba sobie przemyśleć czy bagaż weźmiemy większy, czy chcemy siedzieć przy oknie itd itd - za takie rzeczy są dodatkowe opłaty. A w ogóle jak się rezerwuje bilety, np czy to na lataj.pl czy na innych stronach z tanimi biletami, to trzeba czytać - zwykle to wszystko jest wymienione, tylko my nie czytamy uwaznie (zupełnie jak regulaminów w e-sklepach)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 17:02

extreeeemon
    Gość

Dokładnie.... Sam się na to złapałem. Miało być tanio, a wyszło jak zawsze...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Oj, skąd ja to znam. Kiedyś dałem się nabrać i nie radzę korzystać z takich ofert.

pepka
    Gość

Wiele linii oferuje takie promocje. Po prostu warto jest być na bieżąco i sprawdzać sobie aktualne ceny. Na przykład Wizzair czy też Ryanair często oferują połączenia w cenie kilkudziesięciu złotych. Zwykle przy wcześniejszej rezerwacji.
    Razem ze znajomymi często korzystamy z tego rodzaju ofert i podróżujemy. Polecam zerknąć sobie na ofertę lotniska w Katowicach - na stronie można się zapoznać z ich połączeniami. Obecnie realizują loty w praktycznie każde miejsce na świecie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 17:02

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia