Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

TANIE LINIE LOTNICZE - CZY TO MOŻLIWE?

Zobaczcie sami:
    http://www.aero.pl/
    Czy to możliwe, aby bilet do Londynu kosztował 19zł? :shock: :shock:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Cena netto w jedną stronę
    nie zawiera opłat lotniskowych

W przypadku rezerwacji przelotów tanimi liniami prosimy zwrócić uwagę, iż ceny przez te linie codziennie są aktualizowane, wobec czego nie na każdy dzień możemy zagwarantować Państwu promocyjną ofertę. Zmiany tego typu należą do normalnej strategii handlowej tanich linii lotniczych. Tanie Linie sprzedają loty według zasady "Pierwszy wygrywa", dlatego - ogólnie mówiąc - wraz z rosnącą sprzedażą rosną ceny lotów. Jeżeli zależy Państwu na jak najniższej cenie, wymaga to przystosowania się przy wyborze terminu i czasu lotu oraz jak najszybszej rezerwacji i uiszczenia opłaty za lot. Generalnie rzecz biorąc, najbardziej przepełnione są loty w piątek popołudniu oraz w poniedziałek rano - dlatego ich ceny są wyższe niż np. lotów w środę w porze obiadowej czy w sobotę

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0
    Tak samo jest w easyjet i np. wizair, którymi latałem osobiście. Im wcześniej bukujesz bilet, tym taniej go kupujesz.
    Na ten sam lot, bilet kupiony z trzymiesięcznym wyprzedzeniem będzie kosztował np. 19 zł, a w przeddzień wylotu może to być np. 600 zł.
    Kiedyś siedząc przed komputerem i bukując sobie bilet cena w ciągu godziny (około tygodnia przed wylotem) zmieniła się dwa razy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    A więc to prawda? Mogę polecie do Londynu za 19 zł? Aż mi się w to wierzyć nie chce. Mam nadzieje, że nie będzie to klasa bydlęca...
    A co z tymi opłatami lotniskowymi? Dużo to? Na czym polegają? Czy muszę je opłacić?
    I czemu nie ma tanich linii lotniczych do Federacji Rosyjskiej? :cry:
    Tak muszę się turlać do Moskwy pociągiem za 100 dolarów w tę i spowrotem. Wolałbym za 19 zł samolotem :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Srednio z opłatami lotniskowymi koszt przelotu to jakies 300 zł w jedna strone... Opłaty lotniskowe trzeba pokryc. A do Rosji nie lata nic bo pewnie nie ma zapotrzebowania.... A 100 dolarów za podróż do Moskwy tam i spowrotem to b. dobra cena moim zdaniem. Do tego jak ktos lubi kolejnictwo... Tak jak ja Aha. I pamietaj... Zeby miec pewnosc ze bedziesz mial tani bilet lotniczy np. na wakacje 2006 - zarezerwuj go juz dzis.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Ojej... Tak drogo? A to oszusci. Nic nie pisnęli słówka o opłatach lotniskowych. Tak myślałem, że musi być haczyk.
    A co do pociągu Warszawa - Moskwa to źle mnie zrozumiałeś. 100 dolarów w jedną strone (czyli w tam i spowrotem wyjdzie 200). Poza tym pociąg jedzie ponad 20 godzin...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0
    Jedi, o opłatach było ale tak drobnym maczkiem u dołu ekranu że przeoczyłeś. ;-) Ja latam do Niemiec za 3,5 euro + opłaty lotniskowe jeśli jest promocna więc tak można. Zaaznaczyć warto, że to małe samoloty, kiepska obsługa i żadnych drinków na podróż. Ale przez te 2 godziny da się wytrzymać :-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    jak dobrze trafisz to i kupisz bilet za 1 pln - ryanair kilka razy juz robil taka promocje ze oplaty lotniskowe wynosily 0 pln...
    a co do wysokosci oplaty lotniskowej to w zaleznosci od linii i trasy wynosza od 40 pln do okolo 150 pln...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Może wejdzie w życie prawo, że brak w ogłoszeniu lub reklamie pełnej ceny (wraz z wszelkimi opłatami dodatkowymi) będzie wykroczeniem ściganym przez prawo. Reklama bowiem czy prospekt nie może bowiem wprowadzać w błąd. Może tym się zajmie Federacja Konsumentów? To w sam raz dla niej pole do działania!

Tak bywa ze wszystkim że jak coś reklamują to ta cena która jest atrakcyjna jest faktycznie okazją, a dopiero małym druczkiem gdzieś tam właściwa cena, która już nie jest taką okazją. A wracając do przelotów, warto mieć zestawienie wszystkich przewoźników i wtedy wybrać najkorzystniejszą ofertę. Ja to robię przez serwis Vojamondo.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia