Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Hybrid View

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Lekcje muzyki dla początkujących

Chcę rozpocząć studia muzyczne i nauczyć się grać na jakimś instrumencie. Od czego powinienem zacząć? Z książkami, wykładami czy lekcjami wideo?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Lekcje muzyki dla początkujących

Myślę, że powinieneś zacząć od korepetytora, przynajmniej dlatego, że nie będziesz się uczył sam. Jeśli chcesz zrobić to samodzielnie, proponuję zacząć od filmu, który powie Ci wszystko.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał WeigelP Zobacz post
    Myślę, że powinieneś zacząć od korepetytora, przynajmniej dlatego, że nie będziesz się uczył sam. Jeśli chcesz zrobić to samodzielnie, proponuję zacząć od filmu, który powie Ci wszystko.
    Oczywiście lekcje wideo są świetne, ale czy będę w stanie zrozumieć, co się dzieje tylko z lekcji wideo? Może naprawdę powinienem zatrudnić korepetytora? I wideo bardzo dobry nauczyciel na stronie internetowej i tam oferują gitara klasyczna dla początkujących.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://pierwszamilosc10.pl

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja zaczęłam z filmikami na yt, no i miałam też wydrukowane chwyty na gitarę, itp. To były moje początki i w sumie fajnie wyszło . Samą gitarę kupiłam w sklepie muzycznym online, w sklepie internetowym firmy GAMA: https://www.gama.gda.pl/webpage/kontakt.html Kupisz tam dosłownie każdy instrument i akcesoria do niego. Wybór jest duży, więc możesz postawić na instrument z niższej lub wyższej półki cenowej, jakość dźwięku i tak będzie dobra, nawet przy tańszym instrumencie, sprawdziłam .

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia