Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Problem z księgowością w firmie - co zrobić?

Cześć. Mam problem z zatrudnionym u mnie w firmie księgowym. Pomimo dużego doświadczenia i sporego wkładu firmy w jego działania, współpraca nam się nie układa. Największym problemem jest szybkość z jaką pracuje. Rozlicznie z urzędami z jego strony czasem trwają wieki, co negatywnie odbija się na atmosferze w naszej firmie i pomimo rozmów na ten temat nic się nie zmienia. Co zrobić, aby usprawnić cały proces? Zatrudnić nową osobę, co będzie kosztowne, czy może macie jakiś inny pomysł?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Problem z księgowością w firmie - co zrobić?

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://karolprofic.pl/

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia