Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Motocykle zabytkowe i współczesne- proszę o opinię i krytykę

Witam!

Zapraszam na

http://motocykle.oz.pl

- moją stronkę o motocyklach zabytkowych i współczesnych. Ja jestem tylko autorem layoutu i skryptów, całą treścią zajmuje się brat, więc to mnie nie interesuje co sądzicie o niektórych bzdurach, które tam wypisał ;-) Proszę o krytykę layoutu i zaplecza technicznego, gdyż to mi pomoże ulepszać stronę. Z góry dzięki!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Kolorystycznie, bo to rzuca się od razu w oczy to Ci niezbyt wyszło, chyba, że kolory mają jakieś specjalne znaczenie (np. kultowy motor był malowany w podobne). Nie chce brzydko mówić dlatego nie powiem z czym mi się ten kolor skojarzył... W Mozilli (v.1.0.7) na XP przy 1024x768 stronka w całości przyklejona jest do prawej krawędzi. Wyśrodkuj całość w wyższych rozdzielczościach. Reszta bardzo ciekawa. Z przyjemnością przeczytałem o Twoich postępach w pracy z tymi motorkami.

Jestem Wojtek:-) Mam 19 lat i jestem studentem I roku Informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach
    Witam imiennika, pozdrowienia dla Polibudki od Akademii Polonijnej :-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Akadamia Polonijna to niedaleko :P Knurów też ;-) Byłem raz nawet na koncercie tam, w knajpie Czterej Jeźdzcy, czy jakoś tak, ale to się z tematem nie wiąże ;-)

Co do kolorów to zostały dobrane celowo. A co do FF 1.0.7. to też go używam, ale po wyśrodkowaniu, stronka wygląda nie za ciekawie... Myślałem nad rozciągnięciem jej na całość (1024) ale to by dużo straciło i rozkopało mi layout...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Czemu wygląda nieciekawie? Bo masz białe paski po prawej i po lewej? Lepiej mieć jeden wielki po prawej? Już nie ma knajpy 4 Jeźdźcy - teraz to Riders ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Spróbuję wycentrować... Zobaczymy co z tego będzie ;-)

Anonymous
    Gość

Ty wolwo, co to za echo na stronie głównej: Motocykle dawniej i dziś?
    A to co: http://wowo.hosted.pl/Obrazki/Odstęp.gif nie uzywaj polskich fontów w nazwach plików.
    Z tym centrowaniem niekoniecznie bym się tego trzymał, może być i od lewej.
    Graficznie leży, stary kto robi "outer glow" na motorze który jest w krajobrazie? sam se odpowiedz, ostrości brak na fotach.
    No i najważniejsza sprawa która pokazuje że nie masz doświadczenia i podniecasz się byle czym:

Dzisiaj rusza na stronie nowy system newsów, mojej produkcji, oparty na bazie danych. Mam nadzieję, że będzie spisywał się dobrze! Już wkrótce aktualizacja! :-)
    Poza tym rusza nowa księga gości oparta na moim skrypcie. Zapraszam do oglądania oraz dopisania się do księgi - zostaw po sobie ślad na tej stronie
    Wywal to w pizdziec, ja wiem że myślisz że gość wchodząc na tę stronę przeczyta ooooo zrobił księgę i newsy... musi być niezły, ale tak naprawdę ludzie mają to w dupie bo nikogo nie interesuje czy system newsów ma wersję 9.5.1 by wowo18 tylko co w tych newsach jest, jarzysz koluniu?
    I nie pisz co będzie tylko co jest nowego, bo ja np. jak czytam takie duperszmity to jakbym polityków słuchał, będzie to ... będzie tamto.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dżizes Fiodor aleś chłopaka pocieszył... Wowo, nie mart się tak, on tak pokazuje że Cie lubi 8) Ja i tak będe się upierał za wypośrodkowaniem strony. Będzie wyglądać lepiej, Fiodor się nie zna

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Przede wszystkim PLUS za tematykę.

Uwagi...
    Fiodor ma niewątpliwie rację w tym co napisał, choć ostatnio pisze tak, jakby to nie on klikał w klawiaturę
    Podobie jak Wojtek, byłbym za wycentrowaniem witryny.

Co do Księgi Gości - jak zwykle nie spełnia naznaczonej temu skryptowi roli, więc zamień nazwę na coś w stylu "Twoja opinia" - będzie bardziej "pasimito"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie rozumiem czemu nie spełnia swej roli Goście się wpisują, więc jest to księga gości ;-) Nie widzę przeszkód aby pozostawiać tam opinie o stronie ;-)

Muszę poważnie pomyśleć nad wycentrowaniem stronki.

Btw. czy jest tu jakiś specjalista od pozycjonowania? Ja tego tematu nigdy specjalnie nie pogłębiałem, a chciałbym wskoczyć na wyższe pozycje w google, bo onet mi wyszukuje ładnie (jak z resztą wszystkie moje pozostałe strony), jedynie google jak na złość nie chce ze mną współpracować Jakieś wskazówki?

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Fiodor
    Graficznie leży, stary kto robi "outer glow" na motorze który jest w krajobrazie?
    Trzeba przyznać, że to jest porażka.

nie masz doświadczenia i podniecasz się byle czym
    A to akurat przywilej młodości :wink: Ja się kiedyś jarałem tym, że zrobiona przeze mnie stronka ma jakąś javę.

Zgadzam się z Arturem - plus za tematykę.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)