Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Czy Aster city jest lepsze od neostrady?

Aster City proponuje zmianę dostępu internetowego.Czy warto zamienić neostradę na Aster City.Proszę o podpowiedź.Czy korzystanie z połączenia telefonicznego jest tańsze?

Czy jest tańsze to policz, patrząc na oferty. Istotne są nie tylko ceny, ale również np. limity przesłanych i otrzymanych danych. W Neo takie są, w Aster chyba nie.

Anonymous
    Gość

Aster

Tak się składa,że korzystam z Astera od samego początku pojawienia się ich na Ursynowie. Zaczynałem od telewizji, pożniej zainstalowałem rzeczony internet, dalej telefon z Elnetu a obecnie telefonia cyfrowa. Obecnie korzystam z ich telewizji, internetu i telefonu czyli pełnego pakietu i ( to jest moje wyłącznie osobiste zdanie!- niekoniecznie obiektywne!) i nie narzekam! O telewizji sie nie wypowiem bo mam o wszystkich dostawcach podobne zdanie a nie mogę tu używać niecenzuralnych słów... Z interneten już łatwiej: mam Twój Dom ( wejdż na stronę Astera - znajdziesz wszystkie informacje ) i to mi w zupełności wystarcza. Nawet koledzy, którzy namiętnie ściagają filmy myślą podobnie. Opłata - 118 brutto. Z telefonem jest tak - mam " cyfrówkę" i twierdzę z pełną odpowiedzialnością,że jest rzeczywiście taniej. Większośc mioch znajomych, którzy wczesniej byli w Elnecie teraz przesiedli sie na cyfrę wiec coś w tym musi być. Szczegóły tez znajdziesz na ich stronie. Jest tylko jeden " problem": jak się już zorientowałeś biorę od nich " wszystko", za to bowiem mam okreslone zniżki. Zwląszcza przy pierwszej instalacji. I tak to się przedstawia. Mam nadzieję,że jakoś rozświetliłem obraz
    Timur

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Mam Neo od kiedy pojawiła się na rynku. Dużo sie rozwodzić nie bede, w skali od 1 do 10 mogę jej spokojnie dać 8 z małym minusem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mialem Neo teraz mam Aster i jestem bardziej zadowolony. Ale wszystko to kwestia gusti i na pewno uslyszysz rozne opinie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja polecam UPC. Miałem wyżej wymienione i jestem zadowolony z chello. Naprawdę warto jak możesz to załóż

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

---------- 22:26 21.11.2005 ----------

Bardzo dziękuję za podzielenie się doświadczeniami.Wszystko wskazuje na to, że TP straci kolejnego klienta.
    Pozdrawiam.

---------- 12:16 14.02.2006 ----------

Aster działa pewnie. Więc po co przepłacać?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Kurcze jak ja wam zazdroszczę. Mieszkam na takim odludziu http://mapa.szukacz.pl/?x=814325&y=6...NY%20PUNKT&z=7
    i mam jeden wybór - neostrada w "telekompromitacji". co prawda z samym netem nie mam problemów ale opłaty nie są współmierne do usługi (limity, prędkość).

Ps. Zastanawiam się kiedy wpadnie do nas ktoś i zacznie wychwalać pod niebo neostradę

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nawet nie zapeszaj benq!
    Miejmy nadzieje, że nigdy.

Zastanawiam się kiedy wpadnie do nas ktoś i zacznie wychwalać pod niebo neostradę Very Happy
    Neostrade mam (a właściwie rodzice) już 2 lata, to co w umowie napisane mam w rzeczywistości - oczywiście prędkość mogła by być większa, transfery większe ... a i pogoda bardziej słoneczna.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)