Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Talking Jak dla mnie brzmi świetnie:

Marcin Maj (pisze) nie dla idiotłw!

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Dzieki ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja duźo rzeczy kupowałam w Media M i jakoś nie narzekam. Myślę, źe takie rzeczy mogą się stać w kaźdym sklepie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja w MediaMarket kupiłem tylko jedną rzecz , mianowicie odtwarzacz DVD firmy Philips. Facet od sprzętu RTV znał się na sprzęcie i na każde moje pytanie odpowiadał bez problemów. Czasami są tacy "znawcy" że ja lepiej się orientuje od sprzedawcy. W moim mieście jest jeden market MediaMarket i w kolejnym - oddalonym o ok 30 km - też jest i tu ciekawa historia. Kumpel kupował monitor LCD i radio samochodowe - to opłacało mu się jechać 30 km , bo za odsetki (brał na raty) płacił tylko 170 a tu na miejscu 2 razy tyle. Niby sklep ten sam ale jak bierzemy coś na raty to nie. I przepłacił o te 170 zl a nie o 300 czy 400 jak liczyli geniusze w moim mieście.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zależy od sklepu, niezbyt lubię MM podpadł mi reklamą, ale kupuję tam .
    Również poziom ludzi jest nierówny ale tutaj chyba najlepiej . Nigdy nie zapomnę jak odradzali w Euro rtv agd mi akirę ( nawigację ) do samochodu bo "się często psuje" "ma złe oprogramowanie " . A prawdziwy powód był taki że dowiedzieli się że można je "odblokować". Cóż GPS służy do dziś, odblokowany ładnie (trochę głupio, kolejne pseudomp4 do kolekcji) ma mapki i się nie zepsuł. Lecz nawet największy znawca nie może się równać z całą mądrością grup dyskusyjnych

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl Zobacz post
    Taki oto tekst dało się usłyszeć z ust sprzedawcy w MM na dziale AGD obsługującego odkurzacze. O cokolwiek sie nie spytasz, mimo iż odkurzaczy (bo o ten towar chodzi), było pełno. Sprzedawca nie potrafił pokazać NIC co mnie interesowało. Ceny od 89zł do nawet 1100zł za odkurzacze o praktycznie takiej samej specyfikacji. Się wkurzyłem i mu wygarnalem, że sklep jest do dupy.

Po czym chwyciłem odkurzacz leżący najbliżej mnie za 89zł, celem zobaczenia "miernika pojemności worka" i się cały rozpadł. Wyszedłem...
    a co ma ci powiedziec sprzedawca? ze juz leci i sam przywiezie? siła wyzsza chlopie!
    no jak ceny różne a specyfikacja ta sama to czym mogą sie roznic? firma :demon09: i wygarnalem mu ze sklep jest do dupy - sprzetu pelno jak piszesz ale sklep i tak do dupy polak potrafi! za duzo - to zle, za malo - tez zle

Cytat Napisał Kundelek
    W Gdańskim MM kupiłem w wakacje zestaw komputerowy (komp+monitor). Do dnia dzisiejszego nie mam z nim najmniejszych problemów. Troszkę bym się wkurzył gdyby były, ponieważ jestem już spowrotem w Mogilnie a więc wizyta w Gdańsku celem opier*** była by nieco uciążliwa
    ojoj kupie ci bilet skoro to takie uciazliwe jechac opier.... sprzedawce, ktory na magazynie ma doline krzemową i sklada od podstaw, sprawdza kompa, głaska go, poleruje i daje sobie za niego ręke odciąc przed klientem

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)