Wiosenne ubrania i buty
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wiosenne ubrania i buty

Kiedy wymieniacie ubrania oraz buty dla dziecka na wiosenne? Co się sprawdzi?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Wiosenne ubrania i buty

Już od tygodnia butki, a czapka zależy jaka pogoda, jak mocno wieje i mimo słońca zimno to zimowa, a jak nie to chodzimy od kilku dni w wiosennej. Kurtka też już przejściowa i chusta zamiast komina.

Od siebie mogę polecić mazurek buty - buty dobrej jakości, dopasowane do stópki dziecka.

Odradzam kupowanie butów wykonanych z syntetycznych materiałow. Nie dopasowują sie dobrze do stopy dziecka, poza tym mogą nie być wygodne. Stopa będzie się w nich pociła. Lepiej dopłącić oraz kupić porządniejsze.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, dlatego sprawdzcie sobie oferte na stronie https://www.cropp.com/pl/pl/dziewczy...urtki-plaszcze . Znajdziecie w niej najróżniejsze kurtki, płaszcze i wiele więcej w atrakcyjnej cenie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Za ubraniami, jako tako się jeszcze nie rozglądałam. Ale jak chodzi o buty, to chyba znalazłam fajny sklep , gdzie warto byłoby faktycznie zrobić sobie zakupy. A mam tutaj na myśli firmę Hael - która ma produkty z wyższej półki.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Piękne wiosenne sukienki na pewno znajdziecie na stronie https://butiklalala.pl/sukienki, sama zamówiłam tam już kilka rzeczy i wiem, że ubrania są warte swojej ceny bo mają świetną jakość i bardzo ładnie się prezentują.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia