Nowa restauracja
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nowa restauracja

Czy jedli byście w restauracji, gdybyście mieli gwarancję, że jest to jedzenie w 100% zdrowe?
    Co taka restauracja musi mieć, by was skusić, co musi oferować?
    Czy jakaś kuchnia by Was dodatkowo przekonała?

Pytam, bo chcę otworzyć taką restaurację, dlatego mówcie na co zwracacie uwagę.
    Mówcie również o tym co powinnam zrobić, czego nie powinnam zrobić, oraz o czym nie mogę zapomnieć chcąc otworzyć restaurację do której mieli byście chodzić zdrowo jeść.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Nowa restauracja

Co rozumiesz jako "zdrowe jedzenie"? Pochodzenia BIO, bez smażenia, tylko chude jedzenie? Dla każdego to oznacza co innego... Natomiast zdecydowanie warto zainwestować w dobre instalacje przeciwpożarowe bo ogień w kuchni to standard, instalacje dso i kilka innych rozwiązań ppoż, które zapewniają bezpieczeństwo. Godna polecenia Jest firma Intelectro https://systemypozarowe-24.pl/projek...ciwpozarowych/ która tematem zajmuje się kompleksowo, w tym specjalistyczny montaż systemów ppoż i serwis systemów przeciwpożarowych.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Czy możecie mi polecić jakąś dobrą restaurację w Krakowie?

strona internetowa na abonament

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Każdego kto poszukuje zaufanej hurtowni lodów posiadającej wysokiej jakości produkt zachęcam do skorzystania z oferty https://streetlod.pl/. Doskonale łączą tradycyjne receptury z nowoczesną technologią produkcji. Efektem są najlepsze lody i sorbety rzemieślnicze. Ten dostawca lodów oferuje niebanalne smaki, które bezbłędnie trafiają w gusta.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A ja otwieram też swoją restaurację i zastanawiam się nad tym gdzie kupić do niej wyposażenie, typu basen gastronomiczny? Może mi doradzicie? Coś tam słyszałam ostatnio o firmie Gastromania.pl - czy może tam byłoby warto dokonać zakupu? Co możecie mi w tym kierunku napisać?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia