Meble dla dziecka w szkolnym stylu
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Meble dla dziecka w szkolnym stylu

Mój pierwszak w tym roku poszedł do szkoły. W wakacje jakoś nie było na to czasu, i teraz się za to wziąłem. Potrzebuję umeblować mu jakoś fajnie pokój. Oczywiście potrzebny tapczanik, biurko, jakieś meble na ubrania, zeszyty i książki. Chciałbym, żeby wszystko było kolorowe, wesołe, ładne ale i użyteczne. Przeszukiwałem wstępnie neta i coś tam znalazłem ale to raczej bardziej pod wyposażenie szkoły niż domu. Nie chce mi się jeździć po sklepach i wolałbym wszystko załatwić przez internet. więc jak macie namiary na jakieś fajne sklepy to podeślijcie linki
    Jakby co to fajne meble znalazłem też tutaj http://cezasglob.pl/. Jutro mają mi przywieźć ale nie wszystko.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Meble dla dziecka w szkolnym stylu

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z meblami, to osobiście mogę Wam polecić oferte, w której znajdziecie m.in. narożnik rozkładany z funkcją spania . Uważam, że oferta tego sklepu jest na tyle rozbudowana, że każda osobo zainteresowana tematem znajdzie coś dla siebie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Meble dla dziecka w szkolnym stylu

Moim zdaniem warto sobie zrobić porównanie. Ja przykładowo zainteresowałam się teraz meblami https://www.pinio.com.pl , ponieważ są stylowe, starannie wykonane i z dbałością o każdy szczegół. Oferują oni meble przede wszystkim wykonane z litego drewna, także będą na pewno długo służyć.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia