Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Pobieranie formularzy

Czy może jest ktoś bardzo życzliwy?
    Poproszę wejść na stronę: http://www.pkobp.pl/index.php/id=for...n=stud/zone=-1
    następnie pobranie:Formularzy do dla produktu "Kredyt dla studentów"
    Zaświadczenie o dochodach (pdf, 37 kB
    Wniosek o udzielenie kredytu (pdf, 64 kB)
    O ile jest taka możliwość; poproszę o przesłanie już w Wordzie na adres e-mail: bornholm@autograf.pl
    Mam jakieś dziwne problemy z pobraniem pomimo tego,że posiadam konieczny do tego program. Nie umiem tego zdrukować. Z tego powodu Word jest dla mnie bardziej przystępny.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Spróbuj jeszcze raz otworzyć te pliki w programie Adobe Reader. Następnie wciśnij klawisz Ctrl (i trzymaj wciśnięty!) następnie wciśnij klawisz P.
    W tym momencie otworzy ci się okienko do wydruku. Kliknij na dole tego okienka OK lub wciśnij na klawiaturze Enter i powinno zacząć się drukować bez problemu.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pobieranie formularzy

Mistrzu ale ja ich nie mogę wogóle ściagnąć ze wskazanej strony i dlatego proszę o gotowca.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przypuszczalna przyczyna jest taka:
    Z tego co widzimy na forum, posiadasz Windows XP i korzystasz z Internet Explorera. Jeśli posiadasz poprawkę SP2 to zapewne przeglądarka blokuje pobieranie plików - informując Cię o tym w górnej części okna po kliknięciu w odsyłacz takim komunikatem:
    "Aby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa, programInternet Explorer zablokował tej witrynie możliwośc pobierania plików do tego komputera. Kliknij tutaj aby uzyskać opcje..."
    Wiesz... skoro potrafisz napisać jakiś tekst na tym forum, to możesz również pobrać te pliki.

Zgodnie z Twoją prośbą podsyłam na Twój adres email pliki, o które prosisz. Są one w formacie PDF. Aby je przeglądać potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader, który możesz pobrać stąd:
    http://www.adobe.com/products/acroba...lversions.html

Nikt z nas nie posiada tych plików w formacie programu Word. Po to się publikuje pliki w formacie PDF, aby każdy bez względu na system i platformę, mógł je zobaczyć.

Acrobat Adobe Reader Ci się przyda ponieważ bardzo wiele plików w Internecie jest publikowanych właśnie w tym formacie.

Oprócz Adobe Acrobat Readera sa alternatywne przeglądarki do plików PDF, jedną z nich, bardzo przyzwoitą jest: Foxit PDF Reader.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia