Wybór nowych okien do domu
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wybór nowych okien do domu

Witam o jakie szczegóły warto zapytać przy wycenie okien ?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Wybór nowych okien do domu

W salonie powiedziałam jaki montaż mnie interesuje i o wycenę takiego poprosiłam.
    Dogadalam sie o zabezpieczenie taśm od szczelnego montażu. Obejrzałam sobie zgrzewy bo niestety nie wszystkie okna oferują estetyczne wykończenie Zobacz sobie tutaj https://oknaprim.pl/porady/cieply-mo...laczego-warto/ Jest opisane na czym polega ciepły montaz okien.
    Nie zgodzilibyśmy sie na zapłatę 90% przy zamówieniu (na szczęście Pan nawet tyle nie chcial i zapłacone było 50%)
    Odbiór odbywał sie z osoba sprzedająca okna (wszystkie taśmy zdjęliśmy przy nim i kazda „wadę” jaka znalezlismy zgłosiliśmy. A cała reszta była zgłaszana dopiero po tym jak na spokojnie umylam sobie okna - tj tydzień miałam na to. U nas sie okazało ze pakiet szynowy był ubrudzony w środku także musza wymienić całe szklenie oraz większość uszczelek przyszybowych zewnętrznych, bo są brzydko wklejone, ze patrzeć sie na to nie da.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

!!!!!!!!!!!!!!!!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

witam pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania godnej zaufania firmy zajmującej się oknami i drzwiami to polecam https://www.termalux.net/. Wykonują swoją pracę kompleksowo począwszy od bezpłatnego wykonania pomiarów i wyceny po montaż. Oferują nawet system płatności ratalnej. Działają na rynku od 1997 roku więc to o czymś świadczy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia